Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Floridában milyen az élet?...

Floridában milyen az élet? Valaki él ott?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az élelmiszerárakra, közlekedésre, magára az életre... :)

Az egészségügy egész usa-ban ugyanolyan, azért nem kérdezem, de ha esetleg valaki tud konkrét példát pl. olyanra, hogy ha allergiás vagyok és receptre van szükségem, mennyire foglalkoznak velem? Mondjuk először turistaként, mert csak megnézzük, milyen kint.

Köszi előre is.


2012. máj. 3. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Turistaként az egészségügyi ellátás attól függ, fedezi-e a biztosításod.

Pontosabban nem az ellátás függ ettől, hanem, hogy utána kapsz-e vagy nem egy csillagászati összegű számlát.

Floridában az élelmiszerárak nem olyan vészesek (főleg pl. New York-hoz képest), amúgy sem drága kinn az étel.

Közlekedés: én Orlandóba megyek nyáron, annak néztem utána. Busz van, de más nem nagyon ott. Viszont a parkokhoz a legtöbb szálló ingyen buszokat indít.

(Csak turistaként néztem utána mindennek, és most megyek először, úgyhogy tapasztalatom nincs, csak összeszedett információim.)

2012. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Ahhoz, hogy receptet irass egy dokival, ahhoz elobb el kell hozza menni egy vizitre, ami dokitol fuggoen lehet 100-150 dollar. Ha valami tesztet akar a doki csinalni az meg kulon penzbe kerul. A laborvizsgalatok is a szazas kornyeken mozognak. Gyogyszer pedig valtozo, felirhat egy "markas" gyogyszert ami belekerulhet 300 dolcsiba is, de lehet hogy felirja a markas gyogyszer "utangyartott/markanelkuli" verziojat, ami lehet h kicsit gyengebb, amit mar 30-80 dodoert is megkaphatsz.


Az egeszsegugyi ellatas (ha nincs biztositasod) qrva draga! Ne akarj orvoshoz menni. Mindent Magyarorszagon intezz el.

Es vigyazz magadra! Egy keztores belekerulhet 2500-3000 dollarba mire a gipsz a kezedre kerul! :(

2012. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. mentek a zöld kezek. :)
2012. máj. 6. 09:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Floridaban elek,konkretan mi erdekel?Ha tudok,szivesen valaszolok :)
2012. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: küldtem neked privátot :)
2012. máj. 15. 12:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is Floridában,Fort Lauderdalen,Miami melett élek. Mit szeretnél tudni? Szívesen válaszolok bármire.

Barbi. :)

2012. máj. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó: neked is küldtem privátot :)

az előző válaszoló nem írt vissza :(

2012. máj. 20. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!