Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Érdemes ki költözni? Mit kell...

Érdemes ki költözni? Mit kell tudni? Mien kint az élet?

Figyelt kérdés
Nyelvtanulás után szeretnénk kiköltözni?megérti?írnátok valamit?mien kint az élet?megélhetés?szükséges elintézni valók?
2012. ápr. 15. 10:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
zöldkártya nélkül enm tudsz kiköltözni. Azt meg csak akkor kapod meg, ha jó diplomád van.
2012. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hát USÁ-ba (nem írtad amúgy, hogy a kategória miatt gondolom, hogy oda készülnél) nem olyan egyszerű ám kiköltözni, hogy gondolsz egyet, és mész. Sajnos. :(

Én is nagyon szívesen mennék, de ugye zöldkártya kell, azt meg nem dobják csak úgy az ember után...


Ezt a részét hogyan gondoltad megvalósítani a dolognak?

2012. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
milyen végzettséged van?
2012. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
na igen például ezt nem tudtam h ezek kellenek hozzá.....hát ez nem jó hír.ugyanis semmiképpen nem szeretnék Magyarba maradni.....
2012. ápr. 15. 11:27
 5/19 A kérdező kommentje:
ja érettségim van csak..:(
2012. ápr. 15. 11:28
 6/19 anonim ***** válasza:
érettségivel és ilyen helyesírássalnehéz dolgodlesz kint is.Ott is azokat keresik akik tanultak, jó szakmájuk van, vagy jó diplomájuk. Akinek nincs az mehet mosogatni vagy takarítani.
2012. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Melyik nyelvtanár tanítja, hogy kisbetűvel kell kezdeni a mondatokat?
2012. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

nos...az h mivel kezdem a mondatot egy dolog....másik dolog h mért kell kötekedni????

helyes írás?:helyesírássalnehéz dolgodlesz....akkor segítek!!!!:helyesírással nehéz/dolgod lesz!!!!én is tudok kötekedni de nem ezért írtam ki a kérdést!

2012. ápr. 15. 12:24
 9/19 A kérdező kommentje:

honnan veszed kedves első 11.30-as h nincs éppen folyamatban a diplomám illetve h minek tanulok !!!!!mi van tervbe? hogy jössz te ahhoz hogy ilyet írj.....gondolkodjunk kérem!

igaz lehet hogy egyenlőre tartok ahol tartok de épp azon dolgozom h jussak valahova!tudod nekem van egy kislányom akiért van élnem van miért lépnem!!!!!fiatalságom ellenére lehet többet éltem már meg mint te......:/szerintem ezt itt be is fejeztem mert ez nagyon alja nép viselkedés amit csinálsz.

2012. ápr. 15. 12:28
 10/19 anonim ***** válasza:

Kár itt kötekedni a helyesírás miatt.

Kedves kérdező, Amerikában sajnos semmi esélyed :(

De ha mindenképp el akarsz menni Magyarországról, az EU-s országokban nézz körül első körben. Bár sajnos szakma nélkül ott is baromi nehéz elhelyezkedni.

2012. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!