Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Floridában, elsősorban Miamiba...

Floridában, elsősorban Miamiban hogyan viszonyulnak a lakosok a külföldiekhez? Úgy értem, hogy normálisak-e? És Los Angeles-ben? Személyes tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Floridáról tudok nyilatkozni - abszolút kultúráltak , képesek felfogni,hogy az államuk 99%-ban a túrizmusból él. Mindenhol normálisak és segítőkészek voltak - bejártam Floridát Jacksonville-től Key West-ig ,de pont Miamiban nem töltöttem el egy egész napot sem.
2012. máj. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 16 éves vagyok,de 8 éves koromtól Miami mellett,Fort lauderdalen élünk. Teljsen normálisak a túristákhoz,sőt kimondottán szeretik őket. Ha bármiben segítségre szorulsz

mindenben igyekszenek segíteni. A szállodákról nem tudok nyilatkozni,de biztos,hogy ott is kedvesek és segítőkésszek. Bármit szertnél még tudni szívesen válaszolok.

Barbi. :)

2012. máj. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Miamiban voltunk 9napot,nagyon rendesek az emberek,a szálloda nagyonjóvolt bejártuk a környéket Key West,Everglades,Orlando nekem csak JÓ tapasztalataim vannak Floridábol,de tudni kell Miami környékén sok kifejezetten amcsi nincs,inkább csak a bevándorló mexikóiak,dél amerikaiak,kuba,haiti stb.. de nekem ezis nagyon bejött.
2012. szept. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!