Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Átszállással szerintetek hogy...

Átszállással szerintetek hogy a legérdemesebb New York-ba eljutni? (ha lehet, a legolcsóbbat javasoljátok)

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Én most Londonon keresztül fogok menni, mikor foglaltam - ennek már pár hónapja - akkor épp így volt a legolcsóbb.

De erre igazából így lehetetlen válaszolni, mert nem mindegy, mikor mész, mikor foglalod...

Szoktak menni Hollandián, esetleg Németországon vagy Olaszországon keresztül is.

Az sem kizárt, hogy megéri Bécsből indulni.

Ez mind csak ötlet, mindnek akkor kell utána nézni, mikor aktuálissá válik a foglalás.

2012. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősöm él New York-ban, amikor hazalátogat Frankfurtban, Amszterdamban, vagy Párizsban szokott átszállni. Általában KLM-mel vagy Lufthansával utazik. Idén augusztusban akart jönni először közvetlenül a Delta és a Malév közös járatával...
2012. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lufthansa, KLM, Air France, Britisairvis, Austriaairlans,
2012. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hotwire.com
2012. máj. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszotokat :)
2012. máj. 16. 07:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Frankfurton vagy Amszterdamon keresztül a legolcsóbb.
2012. máj. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdemes utánanézned a pozsonyi lehetőségnek is. Én a Kanári szigetekre onnan indultam, mert minden más alternatívánál olcsóbb volt.
2012. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 intrepid ***** válasza:
Azt kérded, mi a legolcsóbb. Úszni tud?
2012. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, tudok úszni, ráadásul van biciklim is. Portugáliáig eltekerek, majd jöhet az úszás. Már csak valami cápaálló ruha kéne! ;)
2012. máj. 19. 19:05
 10/10 anonim válasza:
Utazási irodában megkeresik a legolcsóbb jegyet. Nem mérvadó az átszállás helye. Mentem Londonból, Frankfurtből tővább. Mikor hol volt kedvezőbb az ár. Keress fel egy utazási irodát, vagy akár többet is.
2012. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!