Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen Arizonában lakni, utazni?

Milyen Arizonában lakni, utazni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 19:44
 1/3 anonim válasza:
91%
Én másfél hónapja jöttem ki egy ismerősömhöz, látogatás és nyelvtanulás céljából. Rettenetesen meleg van éjjel-nappal, nem ritka az 50C fok (este 7 után mértük, amikor már lement a nap!), légkondi nélkül kibírhatatlan. Én a fővárosban, Phoenixben lakom, itt nagyon nagyok a távolságok, csak autóval (légkondis) érdemes közlekedni. Busz ugyan van, de nagyon drága és ritkán jár, csak a szegény mexikói munkások, takarítónők használják. Az árak nem sokkal magasabbak, mint itthon, de bármit veszel, plusz adót is rá kell fizetned, az nincs benne az árban. Egész Arizona nem egy régi, idős település, itt minden új és modern. Remek utak, autópályák vannak. Az összes üzlet légkondicionált. Ha van egy kis pénzed és szabadidőd, pár óra vezetés a Grand Canyon, Las Vegas, LA stb., ezeket érdemes megnézni, nagyon jó helyek! :) Amúgy, ha engem kérdezel én nem tudnék tartósan itt lakni. Munkalehetőség itt is kevés van, ami meg van, azt rosszul fizetik. Hát hirtelen ennyi. Ha van még kérdésed, írj nyugodtan.
2009. aug. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hu ez regi kerdes, de azert szolok.En Arizonaban elek, nezd meg az oldalamat ha aktualis meg a kerdes;

[link]

2009. nov. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem szabad valaszra valaszolni, nem is teszem, de azt hiszem ahhoz hogy ne legyel felrevezetve muszaly kicsit helyesbitenem az elozo valaszt.


Az arak nemhogy magasabbak de sokkal alacsonyabbak mint M.o.-n. Persze ha atszamolgatod a dollart Ft-ba dragabbnak tunik, de ilyet csak az tenne aki nem gondolkodik elotte. Hisz mi itt nem ft-ot hanem dollart kapunk fizeteskent. A dollar itt nem annyit er mint a forint M.o.-n...szinte mindent felaron megkapsz mint M.o.-n...adoval egyutt is.


Arizona nem tepelules hanem allam es nem igaz ra hogy nem idos. Phoenix varosanak legnagyobb resze uj, de hogy Arizona uj lenne az sem igaz. Bar nezopont kerdese, kinek mi az uj.

Bocsanat, senkit nem akarok megbantani de ezek a dolgok nem apro hibak, csupan a kerdezo erdekeben helyesbitek.


Mi is Phoenixben elunk, nem masfel honapja es nem kirandulni jottunk. Munkalehetoseg igenis van, az Egyesult Allamok jelenleg egyik leggyorsabban fejlodo varosarol beszelunk ugyanis. A fizetes pedig nem rossz egyaltalan, persze ez attol is fugg milyen szakmarol beszelunk es hogy kinek mi a rossz, de szerintem ha egy apolo asszisztens megteheti hogy szalonbol vasarolt Hondaval jarjon es kenyelmesen megel az nem nevezheto rossz fizetesnek. M.o.-n nem hiszem hogy ugyanezt megtehetne barki egy apolo asszisztensi fizetesbol.


Remelem nem kerul torlesre az uzenetem, oszinten nem bantani akartam az illetot akit megcafoltam, csupan ahogy irtam, a kerdezonek szeretnek helyesebb ralatast adni a dologra.

2010. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!