Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA vagy Kanada? Ha USA, New...

USA vagy Kanada? Ha USA, New York vagy Los Angeles? Hova érdemes elmenni? Milyen ott lakni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 14:57
 1/10 anonim válasza:
Nekem mindegy lenne csak valaki fizesse ki!
2011. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most akkor az a kérdés hogy lakni, vagy csak látogatóba?


Turistaként ezek közül: New York


Lakni pedig: ezek lennének az utolsók ahova költöznék USA-n belül.

2011. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lakni gondoltam...
2011. jan. 19. 16:13
 4/10 anonim válasza:
A nagyvárosok iszonyatosan drágák az USA-ban úgy tudom.
2011. jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szia.

én is gondolkoztam azon h USA-ba költözzek ki. (csak pénzt kell még gyűjtenem)

szóval én lakni tuti h Kaliforniába mennék. Engem vonz az a terület. Los Angeles gyönyörű.

2011. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Én négy évig voltam kint egyhuzamban, /azóta is százezerszer megbántam, hogy hazajöttem/ Laktam Pittsbourg-ben, Ohio-ban az Erae tó partján, New Yorkban/ három évig laktam!/ Brooklyn/, Washingtonban! /természetesen dolgozni voltam kint/ Voltam Buffalo-ban, Niagara Falson, Detroitban, Javaslom ha teheted menj minél előbb, és vissza se nézz!!! A legjobb hely Amerika, ahol eddig éltem!!!! Imádom!!!! Ha tehetném, és megadja még egyszer a Sors, csak is oda mennék, és vissza sem jönnék soha!!
2011. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Brooklyn Milyen veszélyes?

És egyébként milyen ott lakni? Mennyire drága?

2011. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is azt tervezem a barátnőmmel, hogy kimegyünk. Infókat gyűjtök. Engem is az érdekelne, hogy mennyibe kerül, milyen papírok kellenek, hogy találhatunk munkát, milyen képesítés kellene, mi lenne a legjobb.
2011. jan. 19. 21:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Brooklyn nem veszélyesebb mint ez a gyönyörű k is országunknk. 10-14 órákat dolgoztunk naponta, és volt olyan mikor éjfélkor mentünk haza, vagy később, soha semmi atrocitás nem ért bennünket! "ennyire veszélyes csak" Ne dőljetek be semmilyen hülye szövegnek, annak hidjetek aki kint volt és tapasztalt. Már pedig én sok helyen jártam, sok féle emberrel laktam együtt, és soha semmi bajom nem lett. Sőőt. tovább megyek a 4 év alatt még patkányt sem láttam Amerikában. Mókust, és mosómedvéket annál többet!Itt nálunk biztos nem mennék végig a városon éjfélkor!!! Ha többet akarsz tudni, írhatsz privit az e-mailemre!!!
2011. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak igaza van. én is NY-t ajánlom neked;)
2011. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!