Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Haza küldhetnek miközben...

Haza küldhetnek miközben zöldkártya lottózóm?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy évente legalább 2szer ki kell utaznom az Usa-ba. De ha zöldkártya lottóznék akkor azt a "határon" látják és amiatt visszafordítanának? Tegyük fel hogy jelentkezem most ősszel a GC-ra és decemberben meg kiutazok New Yorkba. Ott vissza fognak fordítani azért mert jelentkeztem a GC-ra (és ezzel azt hiszik hogy én le szeretnék telepedni)?

2012. jún. 5. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi közük ehhez. Szerintem őket nem fogja érdekelni, és ha indokolt esetben kell oda menned akkor csak átengednek.

Egyébként ha zöldkártya lottózol és ha meg is nyernéd nem úgy van hogy másnap mehetsz érte komoly feltételeket fognak majd nézni utána, és jól lefognak ellenőrizni téged hogy tényleg megadják-e vagy sem.

2012. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem forditanak ezert vissza
2012. jún. 6. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2012. jún. 7. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!