Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha az USA-ba utazok, mindenkép...

Ha az USA-ba utazok, mindenképp szükséges ESTA kérelmet benyújtanom?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs érvényes vízumod, akkor tudtommal igen. De csak mert megnyíltak előttünk a kapuk...
2012. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen! Ha új, biometrikus, bordó útleveled van, akkor elég az ESTA, de ha régi útlevélle rendelkezel, akkor vízum kell! Valami mindenképp kell! A vízummentes utazás nem azt jelenti, hogy csak úgy jöhetsz-mehetsz a két ország között. Szigorúak a szabályok!
2012. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utánaolvastam és én is erre jutottam igazából. Útlevelem most készül, ESTA igényléshez pedig kell annak száma. ESTA-t mennyi idő alatt bírálják el?
2012. jún. 13. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Pár pillanat az elbírálás. Gyakorlatilag a rendszer a megadott, beírt adatok alapján dönt! Az ESTA-t igénylők 99.9%-a meg is kapja! Egy tanács: Csak valós adatokat adj meg, mert a bevándorlási tiszt úgyis rájön, ha kamuzol!
2012. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze, átnéztem már a kérdéseket, nincs olyan amiben kamuznom kéne. Meg egyébként is... :) Köszönöm a gyors választ.
2012. jún. 13. 17:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Johetsz vizummal is es akkor nem kell ESTA.
2012. jún. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!