Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Budapesten hol lehet átalakító...

Budapesten hol lehet átalakítót vásárolni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
3/4"-1/2" átalakító (szűkítő) épületgépészeti áruház...
2012. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyanra gondolsz, ami a konnektorhoz kell?

Asszem kétféle van: a csak a "dugót" csatlakoztatja (mert, hogy Amerikában máshogy is néz ki az egész), meg van olyan is, ami 110V-hoz való, és azzal - elvileg - mennek azok a berendezések is, amik nem tudják a 110-et.


Én sima csatlakoztatót tervezek majd vinni, mert úgy láttam, hogy minden készülékem tud működni a 110V-al is.

Ezt ellenőrizd le (a töltőkön oda van írva, hogy mennyivel megy.)


Szerintem pl. Media Markt-ban lehet kapni, én legalábbis elsőként ott keresem majd.

2012. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden repülőtéren lehet kapni. Olyan 10€ körül van. :)
2012. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%

Mekkora barom vagy !!

Mihez,kihez,hová !

Kérdezni se tudsz ?

2012. jún. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Kedves Utolsó, a kategóriából adódik, hogy Észak-Amerika, a többi szerintem egyértelmű.


Kérdező!

A Media Marktban néztem tegnap, többféle is van (földeltet kell venni, ha nem csak töltőt akarsz használni, hanem bármi mást is, pl. laptopot, hajszárítót, stb.), és általában egy csomagban több országé is benne van. Összesen az a nagy darab kb. lefedi az egész világot.


Olyan 6-7 ezer körül van, ha jól láttam (nem vettem még meg, mert lehet, hogy otthon is van), szóval nem olcsó sajnos.


Azt mondták, hogy kifejezetten az USA-hoz való valószínűleg van a reptéren is, ha megkockáztatod, hogy nem viszel magaddal "lesz, ami lesz" alapon.

Én nem biztos, hogy elég bátor vagyok ehhez, de majd meglátom. :D

(Azok amúgy valószínűleg olcsóbbak.)

2012. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!