Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kedden utazom L. A. be, nem...

Zsuki888 kérdése:

Kedden utazom L. A. be, nem repültem még, átszállok Frankfurtba 1ora 10 percem lesz de wheelchairt igényeltek nekem, ami elvisz a másik géphez elvileg. Elég ennyi idő? L. A. ben az emigration officeier mit fog tölem kérdezni ha belépek az országba?

Figyelt kérdés
Az angolom nem a legjobb. Látogatóba megyek kinti ismerösökhöz, elektronikus vizumom, meghívóm is van.
2012. júl. 30. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdezheti a szállást, a tartózkodási idődet, kérni fogja a repülegyet oda-vissza, ha meg nem tökéletes az angolod, nem lesz prrobléma, nekem se volt tökéletes
2012. júl. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is Frankfurtba száltam át kanada Otawába mentem bőven elég 1 óra gyalog is ugyanazon a terminálról indul a géped mint amelyikről leszálsz. És ujjabb elenőrzéseken sem kell átesned mert az elzárt terminálban maradsz.

Kérdések valószinüleg a szokásosak miért jöttél mennyi időre jössz ilyesmik.

De odanyomod neki a meghivó levelet elolvasa majd továbbküld a bevándorlásra. Ott ezt megint végigjátszátok kivéve hogy az ügyintéző vagy felhivja a meghivólevélben lévő telefonszámot hogy beszéljen a kinti rokonaidal.

Vagy behivják a reptéren váró rokonodat és vele beszélnek hogy nála fogsz e lakni kint tartózkodásod alatt elát e ilyenek.

Legalább is én igy jártam.

2012. júl. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem késik a gép akkor szerintem elég lesz. Frankfurtabn nekem még metróznom is kellett a reptéren belül. valószinüleg meg fogják kérdezni hogy kihez mész és mennyi időre. na meg vesznek uj lenyomatot plusz lesz foto.
2012. júl. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja de amugy Frankfurtban nagyon jol ki van írva minden, nehéz eltévedni. Szerintem azok a wheelchair-ek nem olyan gyorsak. simán mész gyalog is olyan gyorsan, ha meg sietve mész simán le is előzöd, föleg hogy nem kell cipekedned csak a kézipoggyász van. Azzal nem lehet száguldozni inkább örgeknek hasznos akik nehezen mennek.
2012. júl. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszii remélem minden oké lesz. Még egy ez a weehlchair ott fog várni rám? vagy nekem kell utána kajtatnom hogy hol van:) bocsi a hülye kérdésekért:)
2012. júl. 30. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!