Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A feladandó bőröndbe bármit...

A feladandó bőröndbe bármit vihetek a tiltott dolgokon kívül, nem veszik el New York-ba lépés előtt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. állandó gyógyszerre ami kéne arra a pár 7-re, illetve egyéb gyógyszerek, multivitamin stb...

2012. júl. 30. 18:28
 1/3 sóti éva válasza:
nincs rossz tapasztalatom,de ezt náluk sose lehet tudni nagyon félnek minek jöttél mikor mész haza ,undokok , ESTA nagyon fontos,hol leszel van e elég pénzed,szóval pénzt hozó túrista azt nem nagyon tudják elképzelni. De azért jó utat érdemes megnézni
2012. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sóti éva válasza:
a csomagot nem nagyon nézték vagyis nem vettem észre
2012. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Állandó gyógyszer: elvileg doctor's note kellhet hozzá (angolul írj egy levelet és írasd alá a dokival) és ezerszer praktikusabb kézicsomagba tenni, mit csinálsz ha elvész a poggyász?


Anekdota: én igen erős gyógyszerrel utazom, van amikor rengeteggel (mert Kanadába költöztem de a gyógyszert Magyarországon íratom mert átszokni nincs sok kedvem, ergo van velem kilenc doboz) és még soha senkit nem érdekelt. Más kérdés, ha orvosi marihuánával akarsz utazni, az irtó jó szórakozás...

2012. aug. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!