Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mekkora esély van rá, hogy...

Mekkora esély van rá, hogy valakit visszafordítanak a reptéren, mikor USA területére akar belépni?

Figyelt kérdés

Most fogok utazni életemben először, és nagyon félek. :(


Rengeteg pénzem van az útban, és nagyon-nagyon várom, meghalnék, ha visszafordítanának!!

Nyugtassatok meg, hogy ez azért nem így megy! :(


Vagy jobb, ha váltok esetleg vízumot? Azzal is visszafordíthatnak? (ESTA-m van)

Ha a vízum jobb, az elintézhető 2 hét alatt?



2012. aug. 6. 14:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ne legyél részeg, ne hívd fel magadra a figyelmet. Nagyon kicsi az esély rá, hogy visszafordítsanak.
2012. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy pár napja leírtam, hogy szívesen laknék kinn (és a nevem is ott volt...).


Eszemben sincs illegálisan kinn maradni, SOHA!!! És most egyáltalán nem munkát keresni megyek, de tényleg. Csak nyaralni. De mi van, ha azt, amit írtam, félreértik, és "jelentik"?? (Nagy eséllyel volt ott olyan, aki megtenné, ezért kérdezem, így merült fel az egész...)


Emiatt félek nagyon. :s


Tudom, hogy hülye voltam. :(

2012. aug. 6. 15:11
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudni. A nagyon ideges vagy és nagyon félsz a visszafordítástól, akkor feltűnő leszel, és ki fognak emelni.

A vízum semmivel nem ad nagyobb biztonságot, tehát nem kell elintézni.

Ha a papírjaid rendben vannak, van elég pénzed, tudod a programterved, hogy ha belekérdeznek egyértelműen tudsz válaszolni, akkor nem lesz semmi gond.

2012. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Hú, nagyon precíz, napra lebontott programtervem van! Egy szemernyi időm sem lenne állást keresni, vagy ottmaradáson gondolkodni - őszintén nem is akarok.


Megvannak a szállásaim, repjegyeim (haza is!), belépőjegyek dögivel (Disneyland, stb.), minden előre kifizetve, visszaigazolással. Pénz pontosan kiszámolva lesz nálam, a cuccom reálisan három hétre való (annyi a kinn tartózkodásom.)


Szóval mindenképp megvizsgálják és figyelembe veszik ezeket, olyan nincs, hogy meglátják a nevemet a gépben, és "te mehetsz is vissza"??


Tudom, biztos buta kérdés, de félek! :$ :(

2012. aug. 6. 15:51
 5/29 anonim ***** válasza:

"Szóval mindenképp megvizsgálják és figyelembe veszik ezeket, olyan nincs, hogy meglátják a nevemet a gépben, és "te mehetsz is vissza"?? "


De, inkább ilyen van. Hogyha olyan információja van a bevándorlási hatóságnak, amely gondot okozhat, akkor inkább visszafordít, mint azért, mert nem vagy neki szimpatikus.


De ne izgulj, ha látszik rajtad, hogy turistáskodni mész, nem lesz gond :p

2012. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Jajj, istenem, lehet, hogy mindent elrontottam azzal az egy írással?


Szerintem tipikus turista leszek, de, ha esélyt se adnak, hogy megmutassam a papírjaimat...?

2012. aug. 6. 16:27
 7/29 anonim ***** válasza:
szerintem innen nem fog senki semmi ilyet jelenteni. Manapság már ritkábban fordítanak vissza embert nem ugy mitn régen. ne legyen nálad kaja, ez az egyik amiért vissza szoktak pl szalámi, kolbász ilyesmi. A lényeg legyen kéznél a vissza jegyed azt tuti kérni fogják, na meg lehetőleg legyen meghívó leveled, fel tudjanak hívni valakit ha akarnak (de ritkán szoktak) hogy tényleg nála leszel-e, már ha ismerőshöz mész. Ha szállodába akkor add meg a szálloda címét. Már van ESTA-d vízumot most nem is tudnál már intézni, nem is kell. épp erre van az ESTA.
2012. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nincs ismerős, szállásokon leszek (összesen négyen). :(


Keksz lehet nálam? Első estére gondoltam vinni, hogy ne kelljen rögtön boltba rohanni, mikor megérkezem. A nagy bőröndben lenne, állítólag, ez nem gond.


Repjegyeim, és az egész mappám kéznél lesznek.


Szerintem "jelentenének", nekem most úgy tűnik sajnos, hogy ez a helyzet. :(

Kérdés: HA jelentenek ilyesmit, akkor mi van?

2012. aug. 6. 16:36
 9/29 anonim ***** válasza:
Hova írtad le névvel ezt? Azért nem hiszem, hogy ennyire paranoiásnak kéne lenned... Inkább azért fognak észrevenni, mert látják, hogy eszeveszetten parázol, az, hogy egy random oldalra leírtál valamit elég kevés eséllyel jut el hozzájuk.
2012. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Személyes üzenetben.


Igen, lehet, hogy túlparázom. :) Először megyek ilyen hosszú útra, már nagyon közelít, én meg egyre jobban izgulok. :D Félek már lassan mindentől: a repüléstől nagyon, meg minden legyen rendben, ne legyen rossz idő, ne töröljenek járatot... (Teljesen egyedül megyek...)


Szóval lehet, tényleg túlzásba viszem, bocsánat. :) Legközelebb már rutinosabb leszek! ;)

2012. aug. 6. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!