Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora az esély arra, hogy...

Mekkora az esély arra, hogy külföldön egy magyar iskolában vagy óvodában felvennének akár takarítónőnek, vagy konyhásnéninek?

Figyelt kérdés
Jó ötlet lenne szerintetek az ilyen oviba vagy iskolába kirakni egy hirdetést, hogy gyerekfelügyeletet vállalok?
2012. febr. 24. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
végigjárod az európai magyar iskolákat ésmindenholkiteszel egy hirdetést? vagy hogy képzeled?
2012. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, hanem 1 külföldi városban van egy magyar iskola meg egy magyar óvoda, és oda szeretnék menni dolgozni.
2012. febr. 24. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajrá! Minden esélyed megvan rá. De ha mégse jönne össze akkor is fogsz munkát találni. Én is ezt tettem 10 éve + a gyerekemet is a "nyakamba kötöttem" az akkor 8 éves gyerekemet és neki vágtam. Persze bátorság kell ehhez és szerencse. Szeretik külföldön a jó és megbízható magyarokat.
2012. febr. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem rakhatsz ki hirdetéseket iskolákba. Külföldön az oszlopokra sem ragasztgathatsz, ez csak nálunk van így.
2012. márc. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!