Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Él itt valaki vagy esetleg...

Él itt valaki vagy esetleg volt már Torontoban?

Figyelt kérdés

Ha igen, megtenné hogy véleményt írna a városról, elmesélné a tapasztalatait, hogy milyen ott az élet, munka, emberek stb... egyszóval mindent. Nagyon érdekel a város, nagyon szeretnék oda költözni, ott dolgozni. Bár még sajnos suliba járok, szóval még várnom kell vele.


Köszi:)



2012. aug. 10. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak 1 napot voltam ott, szóval nem sokat tudok róla mondani. A CN Towert néztük meg és a tó partján sétáltunk. Tiszta, szép városnak tűnt. Perzse nyilván tisztán tartják ezt a részt.
2012. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia! én két nyaramat töltöttem már ott rokonoknál. nekem csak pozitív benyomásaim voltak, mindenki irtó kedves volt velem :) ezen kívül maga a város is gyönyörű, felhőkarcolóktól kezdve hatalmas parkokig minden van, szóval lehet válogatni :) munkáról kevesebbet tudok mondani, talán annyit, hogy egy öt fős család egy fizetésből (kétkezi munka) egy itthoni szemmel elég jó életszínvonalon tud élni, de ez csak egy példa, szóval nem akarom azt mondani, hogy ott minden aranyból van :)
2012. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!