Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 3/4 év Kanadában turista...

3/4 év Kanadában turista vízummal. Van esély rá hogy visszaküldenek?

Figyelt kérdés
Haverokhoz mennék ki 9 hónapra, de csak turista vízummal. Vajon el fogják hinni a határon hogy nem dolgozni jöttem, hanem csak ismerősökhöz, akik majd gondoskodnak rólam? Válaszokat előre is kösz!

2012. aug. 11. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem cigány vagy akkor szerintem nem lesz gond. Mostanában elegük lett a magyar cigányokból a kanadaiaknak és utálják őket mint a szart! Toloncolják vissza őket (sajnos).
2012. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kanadába már vagy 4 éve nem kell vízum. Vízum nélkül, maximum 180 napot tartózkodhatsz kinn. Ha tovább akarsz lenni, mint 180 nap, akkor ahhoz tartózkodási és munkavállalási engedély vagy tanulóvízum kell!
2012. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kell egy meghívólevél a barátaidtól, ami igazolja, hogy ők gondoskodnak rólad. Ez egy ügyvéd által hitelesített hivatalos dokumentum, amit az odaút alatt magadnál kell tartanod. Ez tuti, most voltam kinn én is.
2012. aug. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az elso valaszolonak uzenem hogy a kanadaiaknak a cigany = magyar mivel a ciganyok is magyar allampolgarok. tehat ha meglatjak az utlevelben hogy magyar allampolgar akkor nekik ugyan az vagy mint a cigany sajnos....
2012. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos a cigányok mindenhol lejáratják a magyar embereket. Azért remélem a kanadaiak nem annyira primitívek és megírják az igazságot az ottani lapok, miszerint, hogy a mocsk0s cig@nyok nem egyenlő a tisztességes magyarokkal.

Én azt kívánom azoknak akik védik őket, általában a liberális emberek, hogy fogadják be otthonaikba ezeket az "embereket".

És mélyen sajnálom a kanadai embereket akik megdolgoznak az adódollárokért amit aztán ezek a semmirekellő koszos cigányok segélyként felvesznek. Nagyon szomorú, hogy a világ nem tudta kilökni magából ezt a mocskos népet. Mindenhol gyűlölik a cigányokat, de tényleg mindenhol.

Az az igazság, hogy a vándorló népeket mindig utálni fogják. Azok akik nem tudtak sehol megtelepedni, mert kiutálták őket a viselkedésük miatt, akik nem tudtak hazát alapítani, mindig nem kívánt nép lesz. Gyáva népnek nincs hazája. Mind tudjuk kikre gondolunk, mikor ezt halljuk.

2012. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!