Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ti szeretnetek Los Angelesben...

Ti szeretnetek Los Angelesben lakni? Ha igen, miert?

Figyelt kérdés

2012. szept. 11. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Nem szeretnék !!!!

koszos,büdös nagyváros....

2012. szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeretnék. Éltem ott 4 évig. Bőven elég volt.
2012. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Én sem szeretnék! Az USA úgy ahogy van taszít!!
2012. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 ava87 ***** válasza:
82%
Tini koromban nagyon szerettem volna. Ma már nem. Akkor már sokkal inkább New York.
2012. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha USA akkor én San Francisco-t választanám az a város talán ér még valamit az USA-ban meg még pár kisebb város pl.:San Diego,Phoenix,

Mostanában ezekben a városokban van az USA jövője szerintem és általában nagyon sok bevándorló érkezik ezekbe a városokba.Első válaszoló voltam ...

2012. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

4 napot voltam LA-ben, az is sok volt. Alig vártam már, hogy tovább menjünk.

Viszont San Francisco, mint ahogy már előttem is írták, na az nagyon tetszett. Simán el tudnék ott lakni.

2012. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Snap9598 válasza:
Biztos, hogy nem. Ha oda szeretnél költözni akkor próbálj meg egy külvárosi részt keresni. Drágábbak ugyan de szerintem jobb ott mint a belvárosban.
2012. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes szamomra milyen sokan fikazzak Loszit. Bar nem ott elek, de ott dolgozom es szeretnek a vedelmere kellni.

Koszos? Minden utcat hetente ketszer takaritanak. Egyik nap az egyik oldalt, masik nap a masikat. Ilyenkor tilos azon az oldalon a parkolas. Peldaul jon hetfon 10tol delig egy sopro auto es minden retket felszed az utca jobb oldalan, kedden meg a bal oldalon.

Budos? Mi az hogy budos? A szmogra gondoltok? Ezt kizartnak tartom.

En akarhanyszor Magyarorszagra latogatok, mikor beerunk a varosba, megcsap a szmog es szabalyosan kohognom kell tole. Erzem a csipos, szuro szagot, ami gondolom a kipufogokbol jon. Losziban talan jobb minosegu az uzemanyag, mert ezt itt sosem erzem.


Szerintem New York sokkal budosebb, a gozolgo kanalisok, a tomenytelen auto es a rossz szellozese a varosnak. Losziban is millio auto van, de nagy szeles utcak.

Mindenhol palmafak, zold fu, egesz evben viragzo novenyek. Mokusok, madarak, siralyok, es egesz evben kellemes idojaras. Frisco is klassz, de szeszelyes, sose tudni mikor fog esni, mikor lesz hideg, meleg. Losziban azert a nagy atlagban mindig nagyon jo ido van.


Laktam Losziban, semmi bajom nem volt vele, persze mostmar szebb helyen lakom, de ha nem engedhetnem meg a mostani helyet, akkor visszakoltoznek szo nelkul.

2012. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!én tervezem, hogy kimegyek egy időre csak kiváncsiságból.
2012. szept. 14. 22:38
 10/14 anonim válasza:
100%
Szívesen laknék L.A.-ben :)
2012. szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!