Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » AU PAIR-ek! Ti melyik ügynöksé...

AU PAIR-ek! Ti melyik ügynökségen keresztül mentetek ki USA-ba?

Figyelt kérdés
Melyik ügynökség a megbízható?
2012. szept. 20. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

én még nem voltam au pair de találtam néhány oldalt.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezeket már én is néztem! De azért köszönöm!
2012. szept. 20. 17:36
 3/6 anonim válasza:
én interexchange-val jöttem ki . :)
2012. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó! Kicsit tudnál mesélni részletesebben? Pl.: Mennyi idő múlva tudtál kiutazni? Hamar találtál családot? Hol voltál kint? Ha szabad ilyet kérdezni, mennyibe volt ez bennt Neked? (programdíj, repülőjegy stb.) Inkább ezek érdekelnének!
2012. szept. 20. 20:19
 5/6 anonim válasza:
Ez engem is érdekel. :) Amúgy van elképzelésed, hogy kb hol szeretnél szívesebben élni kinn? 19L
2012. szept. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze van elképzelésem! New York-ba szeretnék, de ha nem is a citybe, akkor NYC-hez legyek közel, nekem ez a lényeg! De Californiát sem utasítanám vissza! :)

Te mikor szeretnél kimenni? Néztél ügynökségeket? Én rátaláltam még tavaly az Au Pair In America programra, nekem nagyon bejött(www.crew.hu)! Blogokat is olvastam, au pairekről, akik most vannak kint és akik kint voltak régebben! Olvasd el Te is! Szimpatikusabb, mint pl. az Interexchange vagy többi ügynökség!

2012. szept. 22. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!