Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadába szeretnék kiutazni...

Evans kérdése:

Kanadába szeretnék kiutazni jövőre légyszi akinek van tapasztalata az írjon a többi lent. Szerintetek nagyon meredek az ötlet?

Figyelt kérdés
no tehát öcsémmel terveztük, hogy jövőre ki kellene menni valahova egy hétre csak úgy lazulni, szóba jött anglia és németország is de valami meredekebb-et szerettünk volna így hát lett kanada. és a következők érdekelnének engem: vízum szükséges-e kb mennyi pénzbe kerül a repülőjegy szállások nagyon drágák vagy az olcsó kis motelek /mint a filmekben/ tényleg olyan olcsóak e. Kérem csak olyanok írjanak akik tapasztaltak netán ha szerencsém van akkor olyanok akik kint élnek előre is köszönöm!

2012. szept. 27. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van elég pénzetek mért lenne meredek? Az a lényeg hogy az legyen.
2012. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem ismerőseim élnek kint.Ők nagyon szeretnek kint élni,sokkal jobb körülmények vannak ott. Az olcsó moteltől kezdve szerintem a drága hotelig minden van ott.

A repülőjegyet meg nem tudom.Attól is függ mikor utazol milyen járattal,átszálással.De az ilyen utakhoz tényleg sok pénz kell.

2012. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!