Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA zöldkártya lottó jelentkez...

USA zöldkártya lottó jelentkezés hibaüzeneteire mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Például a születési városnál, vagy a város nevének megadásakor, és még pár helyen az ékezetes neveket nem fogadja el (Pl. város nevek).

Átnéztem pár magyar oldalt, de sehol ne mtaláltam rá megoldást. Ez esetben ékezet nélkül kell írni azokat, amelyekkel gondja van?


2012. okt. 2. 21:29
 1/5 anonim válasza:
Neharagudj hogy válasz helyett kérdezek, de betudnád linkelni az oldalt ahol kitöltötted?:) Meg hány éves kortól lehet feladni??
2012. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom esetleg próbáld meg más internet böngészővel.

(Expoler,Mozilla,Chrome,Safari stb....

Sok Sikert!!!Amúgy valószínű hogy túlterhelt a rendszer/oldal:)

2012. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Neharagudj hogy válasz helyett kérdezek, de betudnád linkelni az oldalt ahol kitöltötted?:) Meg hány éves kortól lehet feladni??


[link]

2012. okt. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mindent ekezet nelkul kell irni. neveket, varosneveket, mindent. de amugy bennevan a leirasukban is :P
2012. okt. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
értelemszerűen mindent ékezet nélkül kell írni.
2012. okt. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!