Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen hely kanada? Mit tegyek?

Milyen hely kanada? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anya közölte, hogy lehetséges, hogy kiköltözünk kanadába. Milyen hely?


A másik problémám az lenne, hogy itt lakik az összes haverom és a barátnőm is. Mit mondjak nekik ?



2012. okt. 7. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Tök jó hely, nyiltak az emberek, nem divat az ellenségeskedés.

Azt mond nekik - mikor már biztos a dolog - hogy emigráltok Kanadába, majd neten tartjátok a kapcsolatot.

2012. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%
Á, tényleg nem ellenségesek, azért nyírta ki magát ez a kiscsaj is, mert mindenki kedves és megértő volt vele. Annyira utálom, h akárhányszor szóba jön egy külföldi ország mindig idecitálja valaki ezt a "magyarok írigyek" halálosan unalmas szöveget. Ettől függetlenül persze, menj ki, jó hely Kanada majd meglátod! Inkább örülj, h világot láthatsz+megtanulod az angolt
2012. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az az angol az megy, folyékonyan! Mondjuk biztos, hogy egy angol anyanyelvű országba jobban meg lehet tanulni! :D
2012. nov. 7. 18:49
 4/4 anonim válasza:
Rohadt jó, én imádom! Sajnos 1 évre jöttem csak ki, jövőre mennem kell haza, de már előre hiányzik. Melyik provinciába mentek? Én Québecben élek de elég gyakran járok Ontarioba is, mindkettőt imádom. :)
2012. nov. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!