Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ki gondolja azt hogy Kanada...

Ki gondolja azt hogy Kanada egy dogunalmas hely?

Figyelt kérdés

Azoknak a valszat varom akik nem turistakent voltak kinn hanem itt elnek!!!!!


Es akik kint elnek hol??? melyik province meg varos?


2011. febr. 8. 07:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Calgary, Alberta. Egyáltalán nem dögunalmas, nem tudom, miért kellene annak tartanom. Szerintem nagyon szép, az én ízlésemnek kicsit sok a tél :) De jó hely.
2011. febr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden olyan unalmas, amilyen unalmasra te teszed.
2011. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
70%
Micsodaaaa? KANADA? Az a legjobb hely a világon! Ott nyaraltam! Annyi jó pasi van, hogy nem lehet unatkozni mellettük.
2011. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az utolsonak uzenem hogy mas kint nyaralni 3 honapig meg kint elni evekig.

Hat nem tudom miert is lenne olyan szorakoztato???

1. Itt csak superstore-os zacsko meg safeway van.

2. Az iskola= az otthoni ovodakkal ..itt olyan gyenge az oktatas.

3. A kinai csak a kinaival foglalkozik. Az indiai csak az indiaiva...Szal mindenki a maga sajat nemzetisegevel. Ezzel nincs is problema odaig hogy te a magyarokkal nem foglalkozhatsz mert azok a legundoritobb nemzetiseg a foldon. Letagadjak h magyarok..innentol nincs is mit kezdeni veluk.

Az iskola nagyon gaz, gyulolom az itteni sulikat.

Raadasul az orszag olyan randa hogy az nem igaz semmi kultura sincs itt. Egyszoval sz@r.

Hajjj alig varom mar hogy haza jussak innen..tiszta munkasszallo

2011. febr. 14. 01:51
 5/17 A kérdező kommentje:

jah es majus vegeig havazik..nem kis mennyisegben..-.-"

Mindenhova kocsival kell menni..ettol mar hidegrazast kapok.

2011. febr. 14. 01:53
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Furcsalod, hogy mindenki a sajat fajtajaval foglalkozik? Emberi tulajdonsag. Kezdemenyezd az ismerkedest. Kanadaban elobb kapsz egy mosolyt, es valaszt mint M.O.-on. A magyarok is utaljak a ciganyt, zsidot, bevandoroltat. Csak vegig kell olvasnod itt az uzeneteket, megall az eszem, hogy milyen lemaradott nepseg a magyar. Nem tetszik? Pakolj, menj haza, nem kell kivarnod az idot. Az eletben semmi nem kotelezo.
2011. febr. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: az oktatás nem oyan ... hát... szigorú, mint nálunk, de aki akar többet tanulni, annak mindent biztosítanak ehhez. Szóval ha benned van az igény, hogy te ennél többet akarsz tudni, kutatni akarsz, esetleg tehetségkutató programban, szakkörökön, stb, akkor minden út nyitva áll.


Az ország szerintem gyönyörű, a kultúra alatt nem tudom, pontosan mit értesz.

Az, hogy mindenki csak a saját fajtájával foglalkozik: nem igaz. Illetve csak akkor, ha te is csak a fajtáddal foglalkoznál. Én spec nem válogattam, barátkoztam mindenkivel. Egzotikusnak találták a származásom, ezért érdeklődtek irántam, nyitottak voltak, sok barátot szereztem már gimiben is. A magyar közösséggel találkoztunk, de nem volt elsöprő élmény, szívesebben lógtam a kanadaiakkal. Én spec imádok itt lenni, sokat kirándulok, fotózok, ehhez tökéletes hely :) A tél tényleg hosszú, én sem szeretem ezt, de valahogy kárpótol érte a többi jó dolog. Én jól érzem magam, könnyen beilleszkedtem. Persze otthon is maradtak a családomból, ők hiányoznak, de egyébként teljesen jó itt. Sosem éreztem, hogy unatkoznék, kiköltözés után hónapokig volt honvágyam, de akkor sem unatkoztam.

2011. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hidd el nekem hogy en az elso pillanatokban odaig voltam a Kanadaiaktol. En ugy jottem ki ide hogy uristen de jo lesz nekem basszus Kanadaban fogok elni angol nyelvuek kozott. Amikor meglattam hogy ezer fajta nemzetisegu van itt nagyon megorultem neki hogy milyen jo itt van ukran arab kinai mindenki mas ez tetszett ...meg most is tetszik csakhat....amint mondtam ezeknek egy csepp humor erzeke sincs. Es mindenki a sajatjaval foglalkozik.


Nem tudom te hol elsz most melyik megyeben mert megyek kozott is van oriasi kulonbseg vagy hogy hany evesen koltoztel ki ide meg most hany eves vagy meg hoyg te ugy jottel e ki hogy mar tudod a nyelvet vagy sem...

2011. febr. 19. 01:45
 9/17 A kérdező kommentje:

Az oktatasrol meg...9-be se tortenelmuk se kemia se fizika se semmi a matek baromi gyenge 5-es szinvonalon van a 9-es matek. A tanaroknak english dictionary-t kell hasznalni mert ha megkerdezem toluk ezt a szot hogyan is kell leirni egyik se tudja.


Akkor mirol beszelunk?


Nah mindegy amugy meg mar nem is erdekel ezt szeretni nem lehet csak beletorodni...Amugy nem csak en vagyok ilyen "elfogult" egy ket magyarral talalkoztam pl orvossal...taxi soforrel meg egy masik csaladdal..De nekik is az a velemenyuk hogy ebbe csak beletorodni lehet ...de szeretni soha

2011. febr. 19. 01:51
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Oktatassal egyet ertek. Ausztraliaban is ez a helyzet. Nem sok tanar tud helyesen irni, mikor 8.-at kezdtem itt, matek, foldraj, kemia, tortenelem a magyar 5.ik osztaly tananyagahoz felelt meg. A problema az, hogy elhulyeskedik az alsobb osztalyokat, szinte 3.ik semmit nem tanulnak, 8-ig valamit, aztan 11-12-ben hajra, ugyebar erettsegi vizsga. Akkor jonnek ra, hogy nincs meg az alap, sok tanulo kiborul, sztresszel, stb. Ilyen volt ez mar 30 eve is. Ismerkedessel nem tudom mint mondjak. A ruszkik itt is eleg fent hordjak az orrukat, hajtosak, csak a penz es a haszon erdekli oket. Hagyd az europai kozossegeket, baratkozzal a tobbi nemzettel. Igazan legtobbje nagyon kedves, mert onekik is szukseguk van valami segitsegre.
2011. febr. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!