Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan küldhetnék haza telefon...

Hogyan küldhetnék haza telefonokat Amerikából? Valamint mennyiért?

Figyelt kérdés

Az USA-ban élek, és van nálam 5 iPhone, amit haza akarnék küldeni. Nem olyan nagy csomag, de az értéke az. Ha postán küldöm elsöbbségi nélkül, akkor sok helyen olvastam, hogy kilopják belöle az értékeket. Ha elsöbbségivel küldöm, 27% adót rápakolnak. Annak azért van súlya.

Hogyan lehetne megoldani? Van valami olyan lehetöség, hogy 10 ezer forint körül kijöjjek?



2012. okt. 25. 01:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért egy sima csomagot se nagyon tudsz elküldeni! :D
2012. okt. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Adot mindenkeppen rapakolnak, mar, ha eljut a vamhivatalig es nem lopjak mar el Ferihegyen. A vamhivatalban rateszik az adot, akar elsobbsegivel kuldod, akar nem. Aztan kikuldik az ertesitot a cimzettnek, hogy fizesse be az adot, es amikor az adot befizette a cimzett, akkor a kedves magyar postasok elvesztik az egesz csomagot.

Akkor mar inkabb csempeszd be akkor, amikor Mo-ra utazol.

Az mar csak hab a tortan, hogy nem vagyok benne biztos, de mintha az usa-ban hasznalhato telefonok nem mindegyike muxik a magyar szolgaltatokkal... (kocsogok a magyar szolgaltatok es kesz)

2012. okt. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

10e forint az kb. 46 dollar.


A minap adtam fel egy csomagot (a nyugati partrol), 6 par kesztyu volt benne. A csomag sulya 2 lb 5oz, biztositassal egyutt 35 dollar volt.

Szerinted akkor ez a 10e forint mennyire realis???


Amugy a usps-t felejtsd el, ugyanis tilos lithium elemes targyakat postazni.

(ugye nem kell magyaraznom miert nem erdemes behazudni, hogy valami mas van a csomagban!?!)


Ilyesmit a legegyszerubb hazakuldeni valakivel, vagy kifizetni a draga ups/fedex szolgaltatast, illetve ha a nyugati parton laksz, akkor kuldj egy privit es kuldok egy szallitmanyozasi ceg cimet, akik kontenerben szallitanak cuccokat (olcso de sokaig tart: kb. 3 honap).

2012. okt. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az amerikai szállítmányozók fáznak a sima, még felsavazatlan ólomakksiktól is, mert az is veszélyes termék...


Gondolom előbb-utóbb te vagy valamelyik megbízható ismerősöd jön haza, 5 iPhone-t még simán be lehet mondani személyes holminak. Gondolom nem romlik meg pl. 2 hónap alatt..

2012. okt. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
OFF. 5 iPhone mint személyes holmi.... Jó vicc....
2012. okt. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
OFF. Ó, ha látnád egy ismerősömet: csak az autón nincs megharapott almajel, de csak azért mert nem gyárt az a cég kocsit... Neki van 5 darabja, igaz abból 3 KO-s mert nem bírják. :)
2012. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Okay, redukaltam a csomagot 3 iPhonera, de elvileg az ado 27%. Mivel az iPhoneokat en raktam ossze, darabja kb $100. Ha $300ert adoznek az azt jelentene, hogy $81 az ado. Mindegy, ez meg belefer.

Koszonom a valaszokat!

2012. nov. 10. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!