Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Chicago? Vagy akkor mi legyen?

Chicago? Vagy akkor mi legyen?

Figyelt kérdés
nyomozo szeretnék lenni chicagoban akkor hogy vagy mit kell tennem hogy beteljesüljön a vágyam ?
2012. okt. 28. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Első körben juss ki Chicago-ba. Majd dolgozz legálisan sok-sok évig.

Majd szerezd meg az amerikai állampolgárságot. Majd menj el egy rendőrtiszti főiskolára, ahol sikeresen lediplomázol. Majd végezz el egy külön nyomozó szakot amit szintén sikeresen elvégzel, majd pályázz meg Chicagoban egy nyomozói állást. De jó ha tudod, hogy 40 évesen már nem sok esélyed lesz, mert a fiatal generáció lesz esélyesebb nálad. Mire te ezeket eléred közelebb leszel a 40 -hez mint gondolnád.. Csak az állampolgárságért is várnod kell sok-sok évet..Utána meg az egyetem stb..

Sok sikert

2012. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
aha de ez még csak egy álom és akkor lehetek nyomozo ha most vagyok 12 éves és 75 kilo meg 159 cm és igazábol azt szeretném kérdezni hogy hogy fogyhatok le ahhoz hogy nyomozo legyek ?
2012. okt. 28. 13:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon gyermek vagy még..

12 évesen még növésben vagy, és a súlyod is változni fog. Ezért nem is szabad gyerekkorban fogyókúrázni mert sokkal többet ártasz vele.

Nem a súly lesz a mérvadó. Egészségesnek kell lenni, mert például szívbeteg vagy asztmás ember nem lehet rendőr.

De nem is ez a legfontosabb. Hanem az amit az eső válaszomban írtam. Ki kell jutni legálisan. Dolgozni kell legálisan, anyanyelvi szinten kell beszélned a nyelvet, és állampolgárságot kell letenned. De a lényeget nem írtam. Ehhez rengeteg pénzre lesz szükséged, hacsak nincs kint élő rokonod.

2012. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
kösz de akkor hogyan fodjak le ?
2012. okt. 28. 14:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

tudsz olvasni a sorok között???

Nem kell fogynod mert növésben vagy...

2012. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Itt csak amerikai születésűek lehetnek rendőrök.
2012. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Fogyokuras kerdeseidet ird a fogyokuras kategoriaba!

12 evesen szigoruan tilos fogyokuraznod!

Tanulj az iskolaban rendesen, tanulj angolul (es ha az mar nagyon megy akkor esetleg spanyolul) es egyel egeszsegesen es sportolj rendszeresen.

Ha elmultal 21, akkor majd gyere ide vissza es kerdezd ujra az amerikai nyomozo kerdeseidet, mert addig meg NAGYON sok minden fog valtozni!!! Lehet hogy Amerika sem lesz mar, sem GYIk...

2012. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12 evesen vagy 75 kilo???? :)
2012. okt. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ehhez az egészhez nem tudok sok újat hozzászólni, mert előttem már leírtak mindent. Egyébként én is nyomozó vagy hasonló szeretnék lenni, de én Szombathelyen ahol jelenleg tanulok. Idén kezdtem el a középsulit, belügyi rendészeti előkészítő pályán vagyok és mióta oda járok fogytam vagy 4kilót (én sem vagyok egy vékony alkat) de nem azért mert fogyókúrázok, csupán nem kívánom a kaját. De ezek mellett egy héten 2tesim és 4önvédelem órám van.
2012. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ha zsaru leszek mi lessz a tengerimalacommal ?
2012. okt. 31. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!