Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában van roma közösség...

Amerikában van roma közösség és mekkora hányadát teszik ki a lakosságnak, ha vannak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
nem sok a cigány, mert itt dolgozni kell és nem segélyt kapnak
2012. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
meg a magyarokat sem engedik be, holott ok tanult, intelligens, dolgos emberek. Ezek tudataban hogy a fenebe lenne ott roma kozosseg???
2012. nov. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
usa-ban sem csípik a gypsyket
2012. nov. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"nem sok a cigány, mert itt dolgozni kell és nem segélyt kapnak"


Helyettük a mexikóiak meg a feketék kapják a segélyeket...

2012. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem kapnak a mexikoiak sem segelyt....ok akkora illegalisak ott, hogy papiron nem is szerepelnek. Megis hogy kapnanak segelyt??
2012. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kapnak...megszerzik a papirokat ne aggodj...van csomo kolykuk (allampolgarok) nekik az allam ad food stamp-eket (kajajegy) amivel meg kaszinozni is tudnak mert az is spanyoloke! Szoval nem is kajara koltik :))

Kapnak a gyerekek utan medicare-t az is tamogatas. Hiaba feketen vannak itt, osszevissza hazasodnak meg mindenki mindenkinek a rokona :)


A masodik hivatalos nyelv a spanyil. Buszon, bankban, boltban, mindenhol ket nyelven van kiirva minden. Szerintem ezzel elmondtam mindent.


De ciganyokra visszaterve: lattam marcigany bacsit es nenit...a metronal koldzulni. De szerintem roman ciganyok voltak mert nem magyarul beszeltek...



New Yorkbol irtam...

2012. nov. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Spanyol* koldulni*


Bocsi!

2012. nov. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkább Kanadában vannak...

...de már azokat is visszatoloncolják M-O.-ra,

mert ott is minden kábelt elloptak!!

2012. dec. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!