Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elátkoztak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elátkoztak?

Figyelt kérdés

Akibe én vagyok szerelmes az nem szeret, és fordítva. (Ez mindig így van).


Nem mellesleg vagy mindig roma lányokat fogok ki magamnak (legtöbbször), vagy kényeseket (bocsi).


Ezért érdemes utánanézni valakinek valamilyen közösségi oldalon, ha társkeresőn ismerkedik. Ezt már megtanultam.



2012. júl. 13. 02:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán nem volt eddig még szerencséd.
2012. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eljön az ideje, h meglesz a párod. Majd utána szidod a jò istent,bárcsak szingli lehetnél. :)
2012. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan part nem kivanok neked amit az utolso irt:-) Szerintem annal sokkal jobbat is talalhatsz majd, aki nelkul el sem tudod kepzelni az eletedet kesobb!
2012. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!