Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van esetleg itt olyan aki...

Van esetleg itt olyan aki Kanadában él?

Figyelt kérdés
Csak pár dolgot szeretnék kérdezni...például milyenek ott az emberek? Milyen esetleg a munkalehetőség? Megéri-e? Mondjuk ez buta kérdés mert az itthoninál biztosan jobba az életszínvonal.Tudom már itt voltak ehhez hasonló kérdések mint az enyém és el is olvastam őket de szerintem mindig változik a gazdaság gondolom Kanadában is. Ha esetleg tud írni nekem valaki aki kint van, vagy volt kíváncsi lennék a véleményére. :) Köszönöm!

2012. nov. 21. 09:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Van itt olyan, igen, például én :)


Milyen emberek vannak itt, hát, vagyunk több mint harminc millióan, van sárga, fekete, fehér, morcos, barátságos, van aki milliós nagyvárosban érzi jól magát, van aki a végtelen tajgán érzi jól magát ahol száz kilométeren belül másik ember nincs, mi a kérdés?


Milyen a munkalehetőség, mihez értesz? Ha semmihez, 7.4 százalékos a munkanélküliség... szóval, a kérdésedet iszonyú nehéz megválaszolni.

2012. nov. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!