Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Camp Leaders kérdések. (? )

Camp Leaders kérdések. (? )

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam a Camp Leader-ről, és nagyon-nagyon szeretném kipróbálni, de ezen a nyáron már nem fog összejönni, sajnos ahhoz túl későn szereztem róla tudomást. Szívesen mennék 2014 nyarán, de akkor fogom befejezni az egyetemet, úgy is lehet menni? Tehát 4 éves szakon vagyok, most vagyok harmadéves, Jövőre legyen negyedéves, és akkor fogok végezni is, úgy is ki lehet menni? Ráadásul a negyedik éven úgy néz ki,hogy csak az őszi szemeszterben lesznek óráim, tavasziban féléves összefüggő gyakorlat (azt nem tudom ez aktív hallgatói félévnek felel-e meg).

Valaki tudna tájékoztatni? Vagy írni tapasztalatokat?



2012. dec. 27. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

a gyakorlati felev is aktiv felelv. csak majd a nagykovetsegen add elo magad, hogy keszulsz az MSC re, bla bla bla.

Am meg szerintem hivd fel Gergoeket, mert szerintem van meg par hely. Vagy vegyenek fel tartalekosnak, hatha megis jut neked hely meg iden.

2012. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia! még abszolút nem késő jelentkezni, mindig vannak olyanok akik jan-februárban jelentkeznek, és még akkor is el tudják őket helyezni. a másik kérdésedre válaszolva,a gyakorlati félév is aktív félévnek számít, tehát amiatt nem kell aggódnód, mert teljesítenéd az aktív 2 féléves kritériumot. én most voltam kint a Timber Lake West táborban, ami New York államban található. a tábor után több mint 2 hetet utazgattunk, voltam a Niagaránál, Miamiban és NYC-ben. szerintem mindenképp próbáld meg, mert megéri, és nem sokszor lesz ilyen lehetőséged. én idén is visszamegyek:) ha van kérdésed, írj nyugodtan
2012. dec. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!