Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Repült mar valaki ugy az...

Repült mar valaki ugy az USA-ba, hogy elötte at kellett szallnia elötte az USA egyik varosaban? Livancsi lennek hogy zajlott az atszallas az USA-ban.

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:

A legtöbben így repülnek.

Leszáll N.Y.-ban, vagy pl. Atlantában, azután átszállás, és egy másikkal tovább...

2012. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, annyi a lenyeg, hogy ha az usaban leszalltal es csatlakozasod van tovabb, akkor neked fel kell venned a csomagodat, es ujra leadni. Az atszallo utasok soraba alljal be, mert kulonben nagyon hosszadalmas lesz a beleptetes (foleg ha a Kennedyre erkezel...)
2012. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jaja nagyon fontos hogy a csomagod fel kell venni mintha az lenne a vegallomas aztan utana ujra feladni. egyebkent meg pont olyan mint egy amerikai megerkezes (kerdesek, atkutatas, atvilagitas, anyamkinja) meg egy sima atszallas kombinalva. az elso megerkezesnel van a kemeny resz, a nagy sorbanallas meg a dontes hogy beengednek, a masodik mar laza. de ha van konkret kerdesed szivesen valaszolunk
2012. dec. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Novemberben voltam elöször az USA-ban bar igaz csak atszallas miatt mert a karib tersegbe mentünk nyaralni. Odafele Miamiban aludtunk egy ejszakat es masnap csatlakoztunk, visszafele 3 orat vartunk a Miami repteren a csatlakozasra. Az utlevelemben van nehany pecset a vamhatosag altal az utolso: 2012 nov. 27- töl 2013 febr. 27.-ig. Ha Ujra belepek az USA ba akkor ez az idöpont megint harom honappal meghosszabbodik?

Januarban utazom Detroit-ba, Budapest-Amsterdam-Atlanta-Detroit utvonalon es Atlanta-ban csak 1.5 ora atszallasi idöm lesz. Mennyire ismeritek az Atlantai repteret? Mit tudok tenni az esetben, ha nem erem el a csatlakozo jaratot? Automatikusan athelyeznek a következö indulo jarat-ra plusz költsegek nelkül vagy ha masnap van csatlakozas biztositanak nekem szallast arra az ejszakara dijtalanul?

Elöre is köszönöm a segitsegeteket.

2012. dec. 30. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Az atlantai reptér, az egyik legmodernebb.

Saját metró hálózata van a reptér alatt.

Vagyis lemész a legközelebbi megállónál, és feljössz a csatlakozásodnál.

Tele van a metró fala is útbaigazító lcd képernyőkkel.

Jó utat.

2012. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben a jegyedet ugy vasaroltad meg, hogy Budapest -

Detroit (mindegy milyen atszallas), akkor az illetekes legitarsasag felelos azert, hogy te elerd a csatlakozasodat. Ha onhibadon kivul lekesed a csatlakozast (idojaras, muszaki hiba stb) akkor a legitarsasag felrak a kovetkezo jaratra, illetve szallast biztosit, ha a kovetkezo jarat masnap reggel indul.


Ezert fontos a repjegyet egyben venni. Lehet hogy olcsobb lett volna, ha veszel magadnak egy jegyet Budapest Atlanta, majd egy masik jegyet Atlanta Detroit, de akkor ha Atlantaban kesel (mindegy kinek a hibaja) akkor megszivtad es vehetsz egy uj jegyet.

2012. dec. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt NY-i átszállás. Hát soha többet. Az első gép másfél órát parkolt velünk a kifutón, mert az Air Force 1 miatt le volt minden zárva. :-D Amikor kiszálltunk szerencsére kaptunk egy rikitó "priority" feliratú cetlit, amivel előre vettek minket, hogy elérjük a csatlakozást... de így is 2 órával a csatlakozás után értem a SFO-i gép kapujához. De, mivel egy légitársasággla utaztam (American Airlines), így kaptam jegyet a következő gépre 3 órával később. Persze a csomagok nem jöttek azzal a géppel, csak a következővel. Így reggel 9kor indultam budapestről, a csomagok San Francsiso-ba magyar idő szerint másnap reggel 9-re értek be. Innen még egy óra volt az út haza.


Tapasztalatom szerint minden simán megy, ha az ember a "nyugisabb" európai repterek valamelyikén száll át a célállomásra tartó repülőre.

2013. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!