Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hol találok egy olyan oldalt,...

Hol találok egy olyan oldalt, ahol ki tudom számolni, hogy Dunaújváros és Boynton Beach között, hány km van? És milyen repülővel tudnék menni Magyarországról egy Boynton Beach-hez közeli reptérre?

Figyelt kérdés
Sok oldalon próbáltam már kiszámolni,de nem sok sikert értem el. Aki esetleg utazik Floridába vagy ott lakik,igazán megköszönném ha segítene. Csak átszállással vagy egy repülővel eltudnék-e jutni oda?A válaszokat előre is köszönöm.

2012. okt. 28. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:

8538 km van kozottuk. (toltsd le a google mapsot, es ott meg tudod merni nagyon egyszeruen)

En Miamiban voltam, igaz nem Europabol mentem kozvetlen, de ha itthonrol mesz, akkor 1 europai atszallassal el tudsz oda jutni. Fort Lauderdale kozelebb van Boynton Beach-hez, de oda szerintem csak a fapadosok repulnek, ahhoz pedig az Egyesult Allamokbol kell Floridaba repulnod.

2012. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!