Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » CCUSA interjúnál milyen...

CCUSA interjúnál milyen nyelvtudás szükséges, hogy valaki megfeleljen?

Figyelt kérdés
Jelentkezési lapon azt jelöltem meg, hogy konyhában szeretnénk dolgozni a nyáron. Érdekelne, hogy mennyire jól kell beszélni angolul, hogy átengedjenek az interjún.
2013. jan. 10. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem árt, ha van mondjuk egy középfokúd, vagy legalábbis azon a szinten vagy. Nem kel tökéletes angolodnak lennie, elég ha meg tudod magadat értetni másokkal és te is könnyen el tudsz beszélgetni angolul. Én is dolgoztam kint nyáron gyerektáborban, középfokkal mentem ki és azzal elvoltam:)
2013. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szóval akkor nem kell tökéletes nyelvtan tudás, hanem elég ha a szókincsem rendben van? Megértetni meg tudom magam. Vagyis eddig nem nagyon volt vele gond.
2013. jan. 10. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Az sosem baj, ha egy nyelvet minél jobban beszélünk, de itt abszolút nem feltétel. Ha magad is úgy érzed, hogy el tudsz társalogni, akkor nem lesz gondod.

Jó nyarat!

2013. jan. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

en voltam tavaly ilyen programon, csak campleaders altal.

Kozel nem kell kozepfoku nyelvtudas, inkabb csak jo kommunikacios keszseg. Ha tudsz beszelni akkor mehetsz.

2013. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!