Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ápolóként van esélyem munkát...

Ápolóként van esélyem munkát vállani USA-ban?

Figyelt kérdés
Érettségim és ápoló szakmám van. De ez 2 éves (emelt szintű) képzés, nem főiskolai, azaz nincs diplomám. Ezzel a végzettséggel is ki lehet menni vagy csak a diplomás ápolókat keresik?
2013. jan. 13. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem lehet esélyed, viszont kint is le kell vizsgáznod nem fogadják el az itteni végzettséget. Ennek járj utána a nagykövetségen.Viszont ha nincs ismerős kint nagyon enhéz az élet kezdés.
2013. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A nyelvről se feledkezz meg! Anélkül nem megy.
2013. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs esélyed munkát vállalni.
2013. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as hogy ne lenne? Kint is ugyanúgy vannak hiányszakmák. pl pont az egészségügyben. Ha megfelelő vagy akkor igenis fognak alkalmazni. Egyébként ápolót még Ausztráliába keresnek nagyon. Többet is ismerek aki ki ment. Egyik ismerősöm kiment és azóta már 3 volt osztálytársa is ment utána annyira hiányszakma az ápoló Ausztáliában.
2013. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
semmi eselyed.
2013. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
4-es! Akkor nézd meg valahol, hogy milyen feltételekkel lehet munkát vállalni az USA-ban! Hidd el, tényleg nincs esélye.Még diplomája sincs, csak egy okj-s szakmája.
2013. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha lesz amerikai férjed/feleséged, majd itt tanulsz még valamit, akkor dolgozhatsz.
2013. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van zöldkártyád, akkor simán. Egyébként lehetetlen. Hacsak nem valami kizsigerelő feketemunkára vágysz.
2013. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Biztos forrásból tudom hogy vannak államok ahol hiány van egészségügyi dolgozókból és vesznek fel külföldi munkásokat. Elég sok simerősöm van kint és rokonom is. Egy orvos ismerős mondta hogy az ö korházuk európából toboroz, ápolókat, műtös fiúkat stb, ennyire ember hiány van.

Tudom mik vannak a törvényben leírva és mégis rengeteg kiskapu van, csak meg kell találni őket. Unokatestvérem most ment ki 2 hónapja pincérnek Floridába. Úgy hivta egy kinti cég (régen hajón dolgozott) Most kapott egy évre munkavállalói vizumot, elvileg ez sem lehetséges mivel millió amerikai pincér van aki csinálhatná és mégis igy van. 20-an mentek csak Magyarországról.

2013. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem is registered nurse-nek, de assistant nurse-nek szerintem igen. Aztan majd itt tanulsz tovabb. Mindenkeppen kerdezd meg a nagykovatsegen, mert ugy tudom az apolonok egybol kapnak zoldkartyat.
2013. jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!