Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szeretnék világ körüli útra...

Szeretnék világ körüli útra menni. Amerika lenne a kitűzött cél! Valakinek, van valamilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy pénz az nagy úr és hogy ez nélkül levegőt se merjek venni! De már elegem van! Akkor is elmegyek és bejárom az egész világot. Mindig is erre vágytam.

2013. jan. 16. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
amerika nem világ körüli út
2013. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de aranyos vagy, hány éves vagy?
2013. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most világ körüli útra akarsz menni vagy Amerikába? Mert ez két különböző dolog.

Én Európai körüli úton voltam.

Magyarország- Ausztria- Olaszország,- Svájc- Németország- Franciaország- Anglia

Kocsival mentünk, és többnyire kempingekben szálltunk meg. Olaszország különösen bejött így több napot voltunk ott. Németországban 1-2 várost néztünk meg ahogy Svájcban is.

Ami kell egy világ körüli úthoz vagy akár Amerikához

- nyelvtudás

- pénz-sok pénz.

Én sok sikert kívánok neked az amerikai úthoz..vagy akár a világ körüli úthoz.

2013. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már voltam USA-ban. Ha komolyan érdekel az út, keress meg priviben!

Amúgy hány éves vagy?

2013. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi mindenkitől, rosszul tettem fel a kérdést. Szóval Amerika lenne a végállomás :)
2013. jan. 16. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha Amerika a végcél akkor oda bizony pénz kell,

Akármilyen útvonalat tervezel, legyen az repülő, hajó, vonat, autó.. sok pénz kell. Még mindig a legolcsóbb a repülés.

Ha megvan a repülőjegy ára oda-vissza akkor figyelembe kell venni az ottani árakat és pénz kell a szállásra, kajára, szórakozásra..

Az álmod nem elérhetetlen. Kezdheted gyűjteni a pénzt.

Hajrá..

2013. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én tavaly voltam az USA-ban (2012 szept)...


Pénz kell hozzá meg egy kis angol.


2 hetet voltam kint. Repülővel mentünk, autót béreltünk és azzal mentünk mindenhová, motelekben laktunk.


A repülő annyi amennyi, én a Pelikánnál vettem a jegyet, a többiek Ausztriában intézték az utazást.

Autó bérlés kb 100-200USD / hét.

Szoba 40-100USD között, Coloradoba 100dollár körül volt ugyanolyan szoba, ami Vegasba a Stripen 46 dolcsi volt!!


Kaja/pia/benzin baromi olcsó, kint vettünk T-mobilos kártyát, fillérekért hívtuk a magyar mobilokat, a magyar vezetékest meg ingyen.


Kocsival 3500-4000mérföldet mentünk (Colorado (Denver), Arizona, Utah, Nevada (Las Vegas, Hoover Dam, 51es körzet... na jó ott nem), utána Los Angeles).


Nagyon király volt, de azért kell hozzá a pénz.


Ez a 2 hét nem jött ki 500ezerből (többieknek még többe volt), bár hazafelé tartva "beugrottunk" Miami-ba 3 napra, Miami Beachen voltunk, de ott Hotelba!


Meg kell fizetni, de nekem abszolút megérte...

2013. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!