Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Roman allampolgarkent visszaut...

Gyoncgy cz kérdése:

Roman allampolgarkent visszautasitott amerikai vizum, most magyar allampogar vagyok, az ESTA kerelemnel meg kell emlitenem a 15 evvel ezelotti viszautasitast?

Figyelt kérdés
ezelott 15 evvel kertem a romai USA nagykovetsegen turista vizumot, mivel hogy szuleim ott elnek, meg szrettem volna latogatni.Viszautasitottak. Most is olaszorszagban elek, magyar allampogar vagyok, es az iden amerikaba szeretnek utazni a gyerekeimmel 2 honapra.Szeretnem tudni hogy az ESTA kerelmezesnel meg kell emlitenem az ezelott 15 eves vizum visszautasitast? menny esejem van arra hogy az ESTA-t megkapjam mivel mar a jegyet megvettuk.
2013. jan. 29. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az amerikai bevándorlási hivatal komputerei nem fejtenek!
2013. jan. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezik, hogy volt-e visszautasított vízum, akkor meg kell mondani.... ezen nem változtat az, hogy hol élsz, mi az állampolgárságod. Volt vagy nem volt, ez a kérdés. De, hogy őszinte legyek, nem tudom, hogy ez hogyan befolyásolja az ESTA elbírálást. Ha nem is kapod meg, vízumot még akkor is lehet igényelni.
2013. jan. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mindannyiatoknak koszonom a valaszt. amugy az ESTA el van intezve, beirtam hohy VOLT visszautasitott vizumom, de semmi baj, par orara ra meg volt az ESTA. kicsit aggodtam de az a fo hogy a vege jo.
2013. febr. 6. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi a viszajelzést. Ez másoknak is nagy segítség lesz később.
2013. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!