Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » ESTA-val szeretnék kiutazni...

ESTA-val szeretnék kiutazni New Yorkba 2 hétre. Megkapom az engedélyt ha már volt régebben rendőrségi ügyem?

Figyelt kérdés
még párévvel ezelőtt Finnországban dolgoztam, és részegen poénból elloptam egy doboz sört a közértből.Észrevették, majd rendőrt hívtak aki elvitt az örsre és levette az ujjlenyomatomat és bekerültem az adatbázisba majd kiengedett. Ez évekkel ezelőtt volt, most hogy benne vagyok az adatbázisban elképzelhető hogy emiatt nem kapom meg az ESTA-t vagy ennek semmi köze hozzá?

#gweew #gewrger
2013. febr. 4. 01:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, de felesleges előre aggódni érte. A kis priuszod már megvan, ez ellen nem tudsz semmit sem tenni.

Kérvényezd meg az ESTA-t és majd elválik. Két lehetőség lehet csak.

1. Nem veszik figyelembe hogy benne vagy a rendszerbe lopás büntette miatt, és megkapod az engedélyt.

2. Figyelembe veszik a legkisebb kihágást is, és elutasítanak. Így nem utazol..

Végül is mi veszíteni valód van?

2013. febr. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg, és kiderül. Sajnos ezt előre nem lehet megmondani.
2013. febr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáltam keresni, ezt nemrég megválaszoltuk már valakinek.


A kérdés az hogy "Have you ever been arrested or convicted for an offense or crime involving moral turpitude or a violation related to a controlled substance" a lopás az beletartozik ebbe. Letartóztattak vagy sem?

2013. febr. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha bekerültél a nyílvántartásba, tehát volt ujjlenyomat vétel, stb, akkor van esély arra, hogy nem kapod meg. De a legegyszerűbb, ha megpróbálod.
2013. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megis milyen rendszerben vagy benne? A finnorszagiban? Vagy az Interpol nyilvanos rendszereben? Mert az amerikaiban biztos nem, sot meg valoszinu a magyarban sem. Nem latom, hogyan juthat ehhez az informaciohoz az amcsi bevandorlasi tiszt, vagyis ha nem arulod el nekik, akkor ok honnan fogjak megtudni?
2013. febr. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!