Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szeretnek tovabb allni amerika...

Szeretnek tovabb allni amerikaba angliat ugymond csak egy lepcsofokkent hasznaltam. Minden almom volt regen amerika es mostis az. Van aki hasonlo cipoben jar es osszefoghatnank?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Foghatsz amit akarsz, az USÁ-ba nem jutsz be túl egyszerűen...
2013. febr. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már ezer meg egy kérdés volt hasonló témában és sokadszorra is leírom. Munkavállalás útján kijutni átlag emberként nem lehet. Munkával csak elismert szakemberként van esély kijutni. Reális esély a jelen helyzetben az USA-beli letelepedésre, a rokon általi vagy a házasság vagy a zöldkártyalottó.
2013. febr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is előbb angliába akartam menni, de rögtön amerikába jöttem :)


Most is itt élek, New Yorkban.


Én azt mondom, ha nem zavar mondjuk, hogy feketén tartózkodsz itt, akkor ne hallgass másokra és indulj el! :)


Fekete munka mindig van, telefont, bankszámlát lehet csinálni, orvoshoz is lehet menni, kutyát nem érdekli, hogy vagy itt.


Nagyon sok ismerősöm így jött ki.

2013. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat. Utolso te ny melyik reszen laksz? Es ha haza szeretnel latogatni nem lenne gaz ? Akkor kitiltanast kapnal az allamokbol valoszinuleg igaz? Ezert lennenek jok a papairok:)
2013. febr. 12. 08:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem érvényes tanulóvízumom van, de akkor biza iskolába kell járni.


Amúgy igen, illegálisként ha hazamész kitiltanak. Ha zavar a hazalátogatás nélkülözése akkor tényleg nem jó parti Amerika :)

2013. febr. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!