Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha valaki mondjuk megnyeri a...

Ha valaki mondjuk megnyeri a zöldkártyalottót, akkor mennyi időn belül kell belépnie az országba?

Figyelt kérdés
Tehát most arról az ideális helyzetről beszélek, amikor már a kezemben a zöldkártya, mert minden vizsgálaton, interjún, stb. túl vagyok. Innentől kezdve mennyi ideje van még az embernek az utazásra?

2013. márc. 31. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
6 hónap!
2013. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Tehát most arról az ideális helyzetről beszélek, amikor már a kezemben a zöldkártya"

Én úgy tudom, hogy a zöldkártyát eleve csak amerikai címre postázzák. :-D

2013. ápr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

boldog husvétot...én is ugy tudom hat honap .Már itt tartasz vazze?

De jo neked h már csak ennyi gondod van....:-)

Én már v 15 éve játszok a lotton de semmi.

Sztem minél előbb lépsz be az országba annál jobb.

Aztán meg ha jol tudom hathavonta jöhetsz haza.Bár a kezdeti időszakban nem valószinű hogy lesz erre pénzed..

Sztem első évben örülsz hogy élsz:-)

Amugy én igytennék :-)Amint tul lennék az összes procedurán azonnal pakolnék.

Bár hüje vagyok a témához meg annyi minden változik állandóan.Hogy müködik ez most?Szponzor nélkül még mindig nem adják meg zöldkártyát?..Állitlag régen ugy ment hogy amig nem volt szponzorod nem utazhattál be az országba :-) vicces nem?inkább kész röhej.

Mert én hallottam olyasmit bár lehet nem igaz hogy miután megnyertem utánna beutazhatok az országba és kereshetek magamanak melót.Hozzáteszem igy lenne fair a játszma..

Kicsit bánhatna ugymond finomabban európával amerika nem?

Nem mi vagyunk a terroristák..Ugyanis az EU-s országban megkapod a work permitet..csak ott igényelni kell egy ürlapon

2013. ápr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első! Köszönöm!

Második! Nyilván akkor a beutazási engedélyre gondoltam, nem ez volt a kérdésem lényege! Nem belekötni kéne mindenbe, hanem válaszolni. Köszönöm.

Harmadik! Nem tartok itt, csak játszom a lottón, és közben kaptam itthon egy jó munkát, ezért kérdezem. Május 1-én derülnek ki az eredmények, csak gondolkodom, mi lenne, ha... Minden vágyam Amerika, szóval nyilván mennék mindenképp, csak kíváncsi voltam, mennyire kellene kapkodni akkor.

2013. ápr. 1. 08:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom 2 éved van megkezdeni a kinti életét.
2013. ápr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen?

Akkor most két év, vagy ha hat hónap? :S Nem mindegy...


Illetve honnan számított két évre gondolsz? Mert összesen lehet, hogy annyi, a papírok meg minden elintézésével együtt, de szerintem, amikor "kész" vagy, onnantól logikusabb inkább a hat hónap...

2013. ápr. 3. 06:53
 7/10 anonim ***** válasza:
nem tudom pontosan hogy honnan számitódik a 2 év. De ha megnyered ezt rögtön meg is tudod kérdezni és biztos választ mondanak.
2013. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok ismét én vagyok.

Tudnátok nekem segiteni?

Ma ellenöriztem a dvlottery oldalon a confirm numberem ,mármint hogy kihuztak-e

Sajna azt irta ki az oldal hogy has not been selected.Mit gondoltok érdemes még máskor is megnézni hogy kisorsoltak e vagy sem .Vagy ez most hogy müködik?május végéig kihuzzák mind az 55ezer work permitet és ennyi?Utánna meg már csak Októberben tudok ujra jelentkezni ugye?Ha jol tudom a DV2016ra ha nem tévedek.

2013. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd szeptemberben még húznak párat, de akkor már kicsi az esély, de mindneképp ellenőrizd. AZtán októberben újra jelentekezhetsz a következőre.
2013. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Engem sem választottak ki. :(
2013. máj. 7. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!