Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen telefonkártyát érdemes...

Milyen telefonkártyát érdemes venni kinn, hogy az otthoniakkal tudjak olcsón beszélni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Pennsylvaniában vagyunk, és szükségünk lenne egy telefonra, főleg Magyar vezetékes telefonok hívásához.Mindenki mást mond..........Ha tud valaki segíteni, akkor nagyon szépen köszönjük.Erika, és Laci Harrisburg-ből

2013. ápr. 1. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Skype ingyen
2013. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem telefonáltam külföldre soha és még nem is voltam, így nem ismerem az ottani lehetőségeket. Mobilnet vagy wifi megléte esetén a VOIP-ot tudom ajánlani. Internet alapú telefonálás. A legkisebb összegű (10 Euro, kb. 12.8 $) feltöltés után Magyarországról 120 napig ingyen hívható Amerika (vezetékes és mobil is). Kintről szintén a feltöltés után 120 napig ingyen hívhatóak a magyarországi vezetékes számok, a mobil hívásokért minden esetben 3.636 Ft-ot ($ 0.015) kell fizetni percenként. A 120 nap ingyen hívás hetente max. 5 óra időtartamra szól.

[link]

2013. ápr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A barátokkal megy a Skype, de a szülőknek nincs számítógép, és ezért kellene a telefon. :-(
2013. ápr. 2. 00:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Skyperol tudsz vezetekest hivni, csak fel kell tolteni penzzel a skype accountot. (add credit)


Sokkal olcsobb mint barmi mas!


Letrehozhatsz szuloknek is skype accountot (nem baj ha nincs szamitogepuk) es utana letrehozni egy ugynevezett skype-szamot, ami a te amerikai szamodbol egy olyan szamot csinal, ami ugy fog tunni anyukadnak mintha videket hivna es videki dijat is fog fizetni a matavnak (vagy mi van otthon).


En az osszes szamot atalakitottam (mobil, ceges, ferj), igy anyunak 06-21-es szamot kell hivnia, ja es en fizetem a havi 2.99 dollaros elofizeteset es o annyit hiv amennyit akar. (persze a videki hivasert fizetnie kene ha olyan az otthoni vezetekes csomagja, de nem olyan ;)


Hidd el, nincs olcsobb mint a skype!


En a mobilomra pedig letrehoztam egy "mobilecaller" accountot, igy ha nem vagyok gep kozelben akkor is tudok barkit hivni Magyarorszagon, budapesti szamot kb. 3 centert percenkent, mobilt meg kb. 10cent, ami nem vag foldhoz, de altalaban mobilon felhivom oket, hogy menjenek vezetekes kozelebe es azon visszahivom oket es feltotltod 20 dollarral az accountot es kapsz vagy 500 percet!

2013. ápr. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ezt a Skype ötletet, és részletes leírást!!!Örök hála!!!!
2013. ápr. 2. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!