Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Valaki leirja a folyamatot...

Simike11 kérdése:

Valaki leirja a folyamatot hazassagtol a vegleges zold kartyaig? Idorendi sorrendben?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Meghazasodtal mar? Vagy van mennyasszony/volegeny? Kozel allsz a papirok beadasahoz? Esetleg mar itt vagy az USAban? Mert ha igen, akkor szivesen megosztom veled a napra pontos datumokat/idoket az en kerelmemet illetoen. (sot fel is hivhatsz ha az USAban vagy es elmondom szoban).



Ha "csak kivancsi vagyok", akkor ne haragudj, de nem fogom torni magam :(


Talan valaki mas....

2013. ápr. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg nem hazasodtam meg,keszulok hamarason kimenni az Usa-ba.de azert koszonom
2013. ápr. 9. 07:44
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

- házasság

- 2 hónap múlva ideiglenes zk.

- 2 év múlva végleges

- 3 év mûlva állampolgárság

2013. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

ma 16:16 melyik allamban intezted a papirjaidat, hogy 2 honap mulva ideiglenes zoldkartyat kaptal?


Szerintem fullentesz, vagy nem vagy tisztaban a dolgokkal, viszont akkor vigyazz, mert butasagot hiresztelsz es masok meg elhiszik.


Hazassag utan beadod a papirokat, ha olyan allamban vagy ahol gyors az eljaras, akkor 2-3 honapon belul meg CSAK a munkavallaloi engedelyt kapod meg. A zold innen meg ujabb 3-4 honapra van.


Teves informaciot osztani sokkal veszelyesebb mint nem-osztani! Inkabb tessek csendben maradni.

2013. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Budapesten intéztem a papirjaimat. Szeptemberben esküvö, októberben utazás és novemberben zk. De azt hiszel, amit akarsz.
2013. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor en kerek bocsanatot! Budapesti papir intezesekrol nem hallottam, h ilyen gyorsan kesz lennenek. Csak helyi, USAn beluli ugyekrol tudok - de arrol sokat, es azok sajnos sosem ilyen gyorsak!
2013. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!