Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek sorrendben hol...

Szerintetek sorrendben hol jobb élni? Sopron, Debrecen, Budapest, Miskolc, Győr, Szeged. Tehát igy gondoltam h pl 1:Miskolc,2:Győr. Stb.

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 20:06
1 2
 1/13 schocko ***** válasza:
3%
Berlin
2013. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Csak egy jó hely van, New York City, de Kispirics a pálmát viszi! (Tű-rűűrű-tűűtűtűtűtű-tű-rűrű-tű-TŰ)
2013. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Budapest elöl a sok munkalehetőség miatt, utána Győr, majd Szeged és Sopron (bár nem nagy város, a nyugati határ aránylag jók a lehetőségei), utána Debrecen és végül Miskolc.

Ez persze személyes vélemény, de a munkalehetőségek és életszínvonal terén kb. ez a sorrend.

2013. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
75%

személyes tapasztalatom Szegedről van, itt jó élni, de én Kecskemétet is listára vettem volna, de mind1

e közül az 5 közül nekem:

1. Debrecen

2. Szeged

3. Budapest

4. Sopron

5. Győr

2013. márc. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
74%

Én csak Miskolcról tudok véleményt mondani, de a tévhitekkel ellentétben egy nagyon jó kis élhető város.

Aki csak annyit bír mondani, hogy fúúj Észak-Magyarország, sok a roma és nincs munka, nos az tényleg így van, de ennyi! Semmi más negatívum. Egy nagyon szerethető város, minden meg van benne, ami egy igazi nagy városhoz szükséges. (Szándékosan nem "nagyvárost" írtam, az egy másik dolog)

2013. márc. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
67%
Én soproni vagyok,imádok itt élni. Határ menti város,külföldön pedig rengeteg a munkalehetőség.
2013. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Balázs10003 válasza:
59%
1. Budapest
2013. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

1. Debrecen

2. Szeged

3. Győr

4. Miskolc


Bp. - szerintem - élhetetlen, Sopron gyönyörű, de kicsi.

2014. máj. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
47%

1. Budapest

2. Szeged

3. Győr

4. Sopron

5. Debrecen

6. Miskolc

2014. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
53%

én csak akkor hagynám al Budapestet, hogyha kifejezetten fizenének érte(mármint nem szimplán jobb lehetőséget kapnék a jelenleginél hanem effektív azért tömnének pénzzel hogy legyek kedves máshol élni ami ügye nem életszerű)

de a sokféle válasz abból a szempontból örömteli, hogy még mindig hagyományosan lokálpatrióta a magyarság

2015. nov. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!