Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New Yorkba szeretnénk utazni...

New Yorkba szeretnénk utazni június végén. Mikor érdemes megvenni a repülőjegyet, hogy minél olcsóbb legyen?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
már ideje lenne, mert olcsóbb nem nagyon lesz..csak drágább
2013. ápr. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan kell nézni az árakat, mert gyakran változnak.
2013. ápr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Lehet, hogy fél éve volt a legolcsóbb, lehet hogy 2 hónapja, lehet, hogy két hét múlva lesz. Nincs erre egészen pontos szabály. Nagyon közelít az időpont, úgyhogy az is könnyen megeshet, hogy az olcsóbb jegyekről már lecsúsztál. De lehet, hogy nem. Ha olcsón akarod megúszni, akkor nagyon sokszor kell nézegetni az árakat és nem egy helyen, hanem sok társaságnál. Ez kétségkívül sok időt tud felemészteni.


De hát ugye (szinte) semmi sincs ingyen, ezt talán mindenki tudja. Az idő pénz, ezt is tudjuk. Tehát össze lehet rakni ebből: olcsó jegye annak lesz, aki rengeteg időt eltölt az olcsó jegy felkutatásával. És mivel az idő pénz, így tulajdonképp neki se lesz annyira olcsó, de legalább úgy érzi. :)


(Persze van, hogy valaki nem öl bele sok időt és úgy lesz olcsó jegye, mert egyszer néz rá és akkor pont nagyon olcsó. Ezt hívjuk szerencsének szerintem.)

2013. ápr. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már kétszer is voltam N.Y.-ban 65ezer Ft-os jeggyel.

Most is ilyenre vadászok...

2013. ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sebikori100 válasza:
sztem minnél elöbb veszed annál olcsóbb
2013. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 hónappal előtte már érdemes foglalni. Főleg nyári szezon előtt.
2013. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65 ezer ft-os jegy elég ritkán van sztem,sőőt lehet már nem nagyon van ilyen..
2013. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Személy szerint kedden vettem meg a repülőjegyet, és június 28-án reggel indulok NY-ba. Az Ibusznál intézték a foglalást, biztosítást az útra, a 90 napos belépőkódot is. Nem olcsó, mivel főszezon...ennél már csak drágább lesz. Ne várj az utolsó pillanatig, mert akkor már 300ezer körül számíts rá.
2013. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!