Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Zöldkártyával kapcsolatban...

Zöldkártyával kapcsolatban néhány kérdés?

Figyelt kérdés

1. A 2015-ös DV-re mikortól lehet regisztrálni? Október környékén azt tudom, de a hivatalos oldalon nem találok pontos dátumot. Lehet, hogy még nincs fent?


2. Nem tudom elhinni, hogy a 2013-asra csak 105e-en jelentkeztek (az 50e helyre). Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy minden második nyert? (Approximately 105,628 applicants have been registered)


3. Az 50e hely országonként arányosan van elosztva (tegyük fel, Magyar nevezőből sorsolnak 100-at, Németből 800-at, stb) vagy teljesen véletlenszerű a sorsolás az összes nevező közt? Mivel kettős állampolgár vagyok, lehet több esélyem lenne ha Horvátként neveznék?


4. A 2014-esen nyert valaki aki olvassa ezt a kérdést? :)


Köszi



2013. máj. 5. 15:28
 1/4 A kérdező kommentje:
2-es kilőve... Félreértettem
2013. máj. 5. 15:37
 2/4 anonim ***** válasza:

csak a 3asra tudom a valaszt. Aranyosan van elosztva az orszag lakossagahoz kepest.


2014esrol tudok valakirol aki nem kapta meg. olyanrol nem akinek sikerult.

2013. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. még nincs fenn

2. kilőve :)

3. arányosan van elosztva

4. én sajnos nem nyertem. :(

2013. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Akkor lehet, hogy érdemes lenne statisztikázni egy kicsit (ország lakossága - nevezések száma tekintetében)

Sajnos én se nyertem :(

2013. máj. 6. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!