Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Usa zöldkártyával kapcsolatban...

Antalya kérdése:

Usa zöldkártyával kapcsolatban ha a férj megkapta, de már a feleségével egy éve külön élnek, de még törvényesen házasok megkapja automatikusan a feleség és a gyerek is úgy, hogy a férj évekkel ezelött még egyedül adta be a kérelmet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem! Ha egyedül adta be a kérelmet és ti nem szerepeltek benne, akkor semmiképp! Csak akkor, ha ti is szerepeltek a beadványban! Ugyanis csak az utazhat a nyertessel együtt, aki a beadvány benyújtásakor fel lett tüntetve! Ha nem akkor nem!
2011. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

szia válaszoló... ezt a linket találtam a zöldkárty lottó sorsolásnál megnéznéd ... : [link]

köszi

2011. aug. 1. 21:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor te is mehetsz vele!
2011. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok vele utazni, mert két hónap mulva lesz a váloperes tárgyalásunk... a kérdés az, hogy Én is megkapom e most automatikusan a zöldkártyát, mert törvényesen még a felesége vagyok!!???
2011. aug. 1. 22:10
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Elválsz, mert nem kell a pasi,

de még az utolsó pillanatban megpróbálsz a hátszelén becsusszanni az USA-ba.


Micsoda egy gerinctelen féreg vagy!!

2011. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mar elnezest, de hogy a jo eletben kaphatna a "ferjed" zoldkartyat, ha evekkel ezelott adta be a kerelmet? Eleve mi az, hogy kerelmet adott be? A zoldkartya lottora mindig evente sorsolnak, de csak az arra az evre jelentkezokbol. Valoszinuleg csalas az egesz es a ferjed semmilyen zoldkartyat nem fog kapni. Ha pedig nem lotton jelentkezett, akkor nem maganak adta be a kerelmet, hanem egy szponzor adta be erte. Jo lenne tudni, hogy milyen helyzetrol van szo!


Bar azt tudnod kell, hogy szerintem elintelendo, amire keszulsz. 1 eve nem elsz a szerencsetlennel.

2011. aug. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem kéne Ö, de Ö neki nem kellünk, ez a nagy különbség... elhagyott egy 10 hónapos gyerekkel...

Ugyhogy ha nem tudsz valamit ne commentelj .... csak magadat minösited ... ( amúgy meg nem vágnék neki egyedül egy két éves gyermekkel...) -csak a remény él az emberben egy jobb jövö érdekében!!!

2011. aug. 2. 09:35
 8/11 A kérdező kommentje:
Évek óta pályázik rá ... mikor még nem voltam a felesége már akkor is szeretett volna zöldkártyát... gondolom minden évben megújitotta...- nem értek hozzá hogy van... azért is kértem a segítséget itt az oldalon... de úgy itélkeznek emberek, hogy az szörnyűűűű... és nem is tudják mi van a háttérben!
2011. aug. 2. 09:38
 9/11 anonim ***** válasza:

itt valami nem stimmel! a zöldkártyára minden év októbertől decemberig lehet jelentkezni, és következő év május-junius között van meg az eredmény, és kb. szeptember közepe fele lehet utazni!

tehát ha évekkel ezelőtt nyert, akkor ma már a jelentkezése érvénytelenné vált! Ha pedig most nyert, akkor te csak akkor mehetsz vele, amíg házasok vagytok! ha elváltok, akkor már nem!

2011. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Minden évben be van adva neki, de csak most nyert. Július hónapban derül ki, hogy ki nyeri. De mivel megkérdezetem Töle Mi megkaptuk-e azt válaszolta, hogy nem, csak Ő, ezért kérdeztem, hogy automatikusan jár e..., de ma egy amerikában élő ism. azt írta, hogy ki kell mennie és kérnie egy családegyesitést és akkor megkapom a gyerek meg automatikusan utánna. De hogy most mi az igazság senki sem tudja... - már Én sem tudom mi, hogy van ??? Csak gondoltam valaki hozzáértő, vagy ilyen cipöben járó ember tudna segíteni Nekem ebben a kérdésben.
2011. aug. 2. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!