Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Frigg kérdése:

Azokhoz szól a kérdésem, akik utaztak már ESTA-val Amerikába, hogy ment a dolog?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 90 napig érvényes, de a repülőjegyekről érdeklődnék. Van összefüggés a kettő között? Mármint előbb kell megvennem a repülőjegyet, hogy megkapjam az ESTA-t? Elnézést, ha hülyeséget kérdezek, de hallottam már mindenfélét. És még valami: elég ha csak az oda-jegyem van meg, vagy ajánlott ha már megvan a visszafelé is? Remélem érthető voltam. Előre is köszi a válaszokat!


23/N



2013. máj. 14. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Először kell az ESTA, a repülőjegy ráért később, mivel a repülési adatok kitöltés az ESTA kérelem benyújtásakor nem kötelező.


Oda-vissza repülőjegy KELL!! Csak oda szóló jeggyel utazókat visszafordítják a határon! Oda-vissza repülőjegy, szállás foglalás, megfelelő anyagi fedezet kell ahhoz hogy beengedjenek.

2013. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jol mondta az elso, bar annyiban kiegeszitenem, hogyha csak 2-3 hetre mesz nem fogjak csekkolni, hogy van e eleg penzed.
2013. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm a válaszokat!


Hoppá, akkor így bonyolódik az ügy. Ejj. Szóval oda-vissza kell. kb. 800dodóval tudok menni, de barátokat látogatok meg, nagyjából kint is maradnék arra a 3 hónapra, nem csak pár hétre. Akkor majd így intézkedek, köszi még egyszer :)

2013. máj. 15. 09:59
 4/5 anonim válasza:

Szia,


Bizony, én legutóbb 3 hétre mentem, de még ki is meg be is léptem vagy háromszor az USA-ba ezalatt. Semmi nyűg nem volt, 10 perc alatt végeztem mindenhol. Ha hosszabb időre mész, akkor tényleg érdemes bankszámlakivonatot vagy munkáltatóit vinned, bár nem eszik azért olyan forrón a kását. Egyébként, nem fordítanak vissza azért, ha nincs visszajegyed...nekem sem volt.

2013. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Makoscsiga ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy az világos-e, hogy az ESTA 2 évig érvényes. De egy beutazás max 3 hónapig tarthat, utána el kell hagynod az országot. Ha nincs sok pénzed, akkor írass a barátaiddal egy meghívólevelet, amiben kijelentik, hogy ők viselik a költségeket, szállást, ilyesmit. A repjegy meg sokkal drágább, ha csak egyi irányba van megvéve.
2013. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!