Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha kimegyek USA-ba és 3hónapon...

Ha kimegyek USA-ba és 3hónapon bellül férjhez megyek de elválok tőle egy idő után akkor kinmaradhatok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 19:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%

PC !

te egy akkora ökör vagy, hogy az szánalmas !!!!

szerencsétlen lány ki akar jutni, oda ahova te sohase fogsz. az mellékes, h mien módszerrel, de mindegy.

Ki az az idióta aki ebben a sz4r országban akar maradni, ha egyre több a dzsuvás c1gány?!?!?!

lehetne tenni magyarországért valamit , de azt igenerősen büntetik : kiírtani az összeset...

nem azt mondom, hogy én megtenném, de nem mondanák nemet sem!


ps:

PC ba7d meg magad,

üdv.: Zolas F1*

2009. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem, túl egyszerű lenne, és ezt az amerikaiak is tudják, nem is olyan hülyék. :) Nem könnyű őket kijátszani, így nem is lehet, amit te írtál.


Egyébként miért kell vele ugatni? Bírom mikor egy szimpla kérdés mögé háttér sztorit képzelnek és már osztják is az észt. Azért mert megkérdezem mondjuk, hogy mi van, ha túl közel megyek a naphoz, nem azt jelenti, hogy holnap tervezek belerepülni csak érdekelt.

2009. okt. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Te tettél fel kérdező egy hasonló kérdést ma? Mi van az USA-ban, hogy minden luvnya oda akar menni?? Mondjátok már el!
2009. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Tiszta hülye vagy, ha azt hiszed, hogy ott jobb lesz!
2009. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Nem maradhacc kint mert viszaküldenek....3évig megfigyelnek saját ha van háztartásod munkád meg ienek akkor kint maradhacc...és 3 év után válhatsz el....
2010. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az USA-ban sok minden van, ami itthon nincs, de nem akar minden "luvnya" kimenni, csak a loser-ek. Mert aki Magyarországon egy senki, az ott is az lesz.
2010. febr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

ps:

PC ba7d meg magad,

üdv.: Zolas F1*


egyetértek veled.

Pc te sosem fogsz oda kijutni meg ez a szar hungarista szöveg.Nem vagyok román magyar vagyok de ezt az országot ha egy kedvenc ország listát csinálnék az utolsó helyre tenném. Én is ki akarok majd menni!

Jöhetne a leminuszolások!

2010. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát ott jobb mint a sok gyökér között itt. Már magáért a tájért megéri odamenni. Amúgy meg nem kell egyből szidni, úristen ti f*szfejek. Lehet hogy csak kíváncsi vagy valami. Ekkora gyökereket hogy már egyből lecsapnak hogy szidjanak valakit. Kikúrt, idióta parasztok. Azért mert a ti életetek el van baszva ebben a poshadványos országbanm másnak lehet jó élete!! Semmirekellő népség.
2010. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

lehet, hogy azért akar kimenni, mert itt hiába tanul, hiába van diplomája, nem biztos hogy el tud helyezkedni. ott meg aránylag több lehetőség van...

abban egyet értek, hogy már csak a táj miatt is megéri ott élni.

amúgy meg az ő dolga, minek lakjon az ember itt mo-n, mikor lehetősége van egy jobb helyen élni, letelepedni?? persze ott sem minden hú de szép, ott is van sok rossz, de amíg nem tapasztalja meg az ember, addig felesleges ezen vitatkozni.

amúgy meg ezt csak az tudja megmondani, aki ott él. mert az egy dolog amit a tévében látunk/mondanak. mo-ról is mondanak mindent, azt sem hisszük el, mert a fele sem igaz.

lehet hogy amerika nem a legjobb hely, de mo-nál biztosan jobb, és több is a lehetőség. sajnos szept.11-i eset óta szigorítottak a szabályokon, és szinte majdnem lehetetlen hogy kint élj legálisan... :(


amúgy engem az érdekelne, hogy akik las vegasban házasodnak meg (mert ahogy tudom az is törvényes) velük mi van ??? ha kiderül hogy x ideje nem élnek együtt, akkor el kell válniuk ?? ezt nem értem :s

2010. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

17:31: ha kiderul, hogy nem egy helyen laknak, de hazasok es az egesz celja, hogy a nem amerikai allampolgar fel vegleges zoldkartyat kapjon (mert eloszor elso 2 evre ideiglenest kap), akkor azalatt az elbiralasi ido alatt ha csalason kapjak oket (megszervezett papirhazassag), akkor borton, birsag es kitoloncolas jar. Ha amugy jo szandekkal hazasodtak es ezt bizonyitani tudjak (valos volt a hazassag), akkor 2 dolog lehetseges:

-ha a nem am-i allampolgar fel tudja bizonyitani, hogy nem miatta ment tonkre a hazassag (pl. am-i hazastarsa csalta meg vagy bantalmazta), megkaphatja a vegleges zoldkartyat.


- ha nem tudja bizonyitani vagy egyertelmu, hogy miatta lett a valas (pl. o csalta meg), akkor kitoloncoljak.

2010. aug. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!