Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik városban kezdjek új...

Melyik városban kezdjek új életet Kanadában? Kanadában élők?

Figyelt kérdés

Vancouver(Brit Kolumbia),Calgary,(Alberta)Ottawa,(Ontario)

vagy St.John's(Új-Fundland és Labrador)


Hol könnyebb egy bevándorlónak?

Hol könnyebb a megélhetés?

Hol jobb a közbiztonság?

Hol a legkönnyebb beilleszkedni?Tehát melyik városban a legnyitottabbak és befogadóbak az emberek?

Milyenek az árak?Időjárás?stb..


Kérlek titeket hogy a kérdésekre válaszoljatok.

A betelepülési engedélyt már beadtam a nagykövetségen.(Tudom nem biztos hogy meg is kapom az engedélyt,de most nem ez a kérdés.)

Esetleg ha van más ötletetek hogy melyik város a legideálisabb választás akkor nyugodtan javasoljátok!

(Kivéve ha Torontoról van szó mert az a város már túl nagy

számomra.Kisebb városok jöhetnek)

Az ötleteket és a válaszokat előre is köszönöm!



2013. máj. 24. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Torontonál jobb célpont egy kezdő bevándorlónak pedig nincsen! Torontoban több olyan cég is van, amely bevándorlóbarát, azaz kanadai végzettség nélkül is alkalmaznak. Minden feltett kérdésedre Toronto a válasz, egyszerűen kezdő bevándorlóként itt találsz legkönnyebben állást, ismerősöket, stb.


Toronto nem olyan drága mint mondjuk Vancouver.


Én ezeket fizetem:


Lakás rezsivel: 1250 CAD/hó

Bevásárlás: 350-500 CAD/hó

Közlekedés: cca.350/hó, néha több is ennél.

egyéb: 300-350 CAD/hó

2013. máj. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
London (ontario) nem nagyváros de közel van torontohoz és a niagarához is, nagyon szép város barátságos emberekkel. Már voltam ott és oda tervezem a jövőmet. Nézz utánna, érdemes
2013. máj. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:igazából csak azért nem szeretnék Torontoba menni mert nem tudom milyen a város közbiztonsága.Nekem igazából a közbiztonság lenne a legfontosabb.Ami az árakat illeti köszönöm hogy leírtad azt esetleg letudnád még írni hogy mennyit is keresel csak hogy legyen egy viszonyítási alapom.


Második válaszoló:Megnéztem a várost:) És eddig tetszik:)


És persze köszönöm a válaszaitokat!

2013. máj. 26. 23:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló:igazából csak azért nem szeretnék Torontoba menni mert nem tudom milyen a város közbiztonsága.Nekem igazából a közbiztonság lenne a legfontosabb


Ha ezt leírtad, akkor gondold meg mit csinálsz, de nagyon. Ugyanis a tájékozatlanság valósággal süt ebből -- ha olyan fontos a közbiztonság, miért nem olvasol utána? [link] Crime in Toronto has been relatively low for a very long period of time; the low crime rate in Toronto has resulted in the city having a reputation as one of the safest large cities in North America. Recent data from Statistics Canada shows that crime has been falling steadily in Toronto's census metropolitan area since 1998, a total drop of 33% for all crimes reported between the period of 1998–2008


Térkép [link]

2013. jún. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!