Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerika illegálisan, mennyire...

Amerika illegálisan, mennyire jobb mint itthon? 1600$-ból mennyit lehet havonta megspórolni? Olyanok írjanak akik élnek, éltek illegálisan kint.

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Illegálisan manapság már nem pálya. 1600 USD pedig kicsivel több mint a minimálbér, éhenhalni nem fogsz belőle, de félretenni sem. Nagyvárosban még a lakbér is nehezen jön ki ennyiből. Ismerem az árakat, viszonyokat, azt kell mondjam, ennyi pénzért nem éri meg még legálisan sem, illegálisan meg pláne nem. Ha otthon hajléktalan vagy, szó szerint semmid sincs, még akkor is meggondolandó belevágni. Az amerikai élet csak legálisan az igazi, akkor tudod igazán élvezni. (bár 1600 USD-ból még legálisan sem tudnád nagyon élvezni.)
2013. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Makoscsiga ***** válasza:
Spórolni? Ennyi a lakbér egy egyszobás lakásra a San Francisco-i öböl városainak vállalható kerületeiben. San Francisco-ban ezért a pénzért még room-share-t se kapsz. Ebből félretenni nem sokat lehet olcsóbb helyeken sem.
2013. jún. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez csupan attol fugg hogy hol elsz. Ismerek lanyokat (illegalisokat) akik csaladnal dolgoznak (LA) igy a lakas nekik nem koltseg.

Az elejen (illegalisan) en egy masik magyarral koltoztem ossze. Az elejen sokszor tartoztam neki a lakberrel, de egyre tobb melot talaltam es tudtam torleszteni, kicsit sporolni. Aztan minel tobb emberrel ismerkedtem es a tobb kapcsolat tobb lehetoseget szult.


Nezd, ha nincs semmid otthon, ha nincs parod (barat/bno) akit sajnalsz otthon hagyni es nem betegek a szuleid (akiket a kozeljovoben latogatni kell majd) akkor nagyon sok veszteni valod nincs, mert legfeljebb kijossz, megprobalod es ha nem jon ossze visszamesz. De elmondhatod h legalabb megprobaltad.

Amerika mar nem a regi de ez nem tartja vissza a kalandorokat h szerencset probaljanak.

Ki tudja? Lehet h ratalalsz a jovendobelidre es akkor az illegalitas is megoldodik.


Nehez dontes, neked kell merlegelni, de csak akkor fogod megtudni ha kijossz es megprobalod.

2013. jún. 6. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!