Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Los Angelestől nem messze van...

Los Angelestől nem messze van kisváros?

Figyelt kérdés
Úgy értem max. 1-2 órára a várostól.Köszönöm szépen a válaszokat előre is.

2013. júl. 1. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2013. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos van nem is egy!Egyedül Las Vegastól vannak messzebb a városok neki nincs aglomerációja.
2013. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De meg tudná mondani valaki egy közeli kisváros nevét? :)
2013. júl. 2. 15:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Kisvaros? Marmint meretileg kicsi, vagy kevesen laknak benne? 1-2 ora mivel? Kocsival? Vagy busszal, esetleg gyalog?

Mikor? Ugyanis hetfon csucsidoben Los Angelesbol nem ersz ki 1 ora alatt, nemhogy kisvarosba. Hetvegen meg a turistak arasztjak el a varost.

Az sem mindegy, hogy honnan indulsz. A konyvtartol, ami LA belvarosaban van? (mert onnan szamitjak a "0 kilometert") vagy a reptertol?


Miert nem irod le pontosan mire vagy kivancsi, mert igy bazi nehez segiteni.


Ja, amugy gugli csodakra kepes :)

2013. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem 1-2 órára kocsival. Mondjuk úgy általánosan, nem túl nagy közlekedésben. A lényeg az, hogy a lakossága ne legyen akkora, mint LA-é, és méretileg is jelentősen kisebb legyen. Mondjuk a könyvtártól mérve az 1-2 órát. Szóval tudnátok városneveket mondani, amikre igaz ez? Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2013. júl. 2. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Santa Clarita, Malibu, Westlake Village, Thousand Oaks, Simi Valley, ezek mind "kisebb" varosok, kb. 1 oras kocsikazasra (nem csucsidoben) es eleg szepek, jobb kornyekek. Keletre is van sok, de azok inkabb "igenytelenebb" kornyekek, mint pl. Ontario, Corona, Riverside (mondjuk Ontario meg oke, de Riverside tipikus "falusi paraszt" kornyek... mondjuk Westlake-hez kepest :)

Delre pedig Santa Ana, Huntington Beach, Laguna Beach, Dana Point (uccso harom nagyon kiraly a viz kozelsege miatt, igazi "beach" telepulesek, bikinis csajokkal, szorfosokkel :)


("falusi paraszt"-ot nem sertesnek szantam, csak erzekeltetni probaltam a kulonbseget)

2013. júl. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem a legszebb San Clement
2013. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!