Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Utazik e valaki '13. 02.19-én...

Utazik e valaki '13. 02.19-én Torontoba Parizsi átszállással Air France légitársasággal ( Charles de Gaulle repter )? Az átszállással mekkora bonyodalommal kell számolom, ha egy tapasztalatlan utazó vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam, ez a reptér nem túl jó véleményeket gyűjtött be, sőt ez a légitarsasag sem kapott nagyon jó besorolást az utasaitol. Információm szerint a repteret mar átépítették 2012-ben. Ez jó hír lehet az utasoknak is?

#Kanada #utazás #átszállás #Air France #Toronto #február 19 #Charles de Gaulle reptér
2013. febr. 4. 20:40
 1/2 anonim válasza:
Szia! Jól használd ki az átszállási időt! Ha valamiben bizonytalan vagy, késedelem nélkül kérdezz, kérdezz, kérdezz, ahányszor csak szükséges! Ha nem ismered az angol, német, spanyol, francia nyelv egyikét sem, akkor bártan mutasd meg a csomagod céduláját - amit a feladáskor a jegyedre ragasztanak, vagy mellé adnak, vagy ha a feladott csomagod is megkapod átszálláskor, akkor azon is rajta van -, bárkinek, aki reptéri alkalmazottnak tűnik. Nekem kávészünetet tartó csomagtovábbítók segítségével sikerült elérnem így a tengerentúli csatlakozást. A jegyemen nem az a társaság szerepelt, ahol a chek in, a bejelentkezés volt átszálláskor. Ugyanis a járatot egyik társaságtól bérelte a másik, akinek a neve alatt repült a gép, de a jegyen a bérbeadó légitársaság volt feltüntetve. (Internetes jegyvásárlás volt.) Ha mégis elvétenéd a csatlakozást, akkor azonnal menj légitársasághoz és fogadtasd el a jegyedet a következő járatára. (Szinte mindig van üres hely.) ... és nyugalom, higgadtság, határozottság, figyelem! Bye, bye
2013. febr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod, ezek az infok is nagyon sokat segítenek. Valóban eléggé izgatott vagyok az utazás miatt,eddig csak közvetlen járattal utaztam. Valóban rám fér a biztatás. Igyekszem figyelni.
2013. febr. 8. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!