Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Megkaphatom így is a zöld...

Megkaphatom így is a zöld kártyát?

Figyelt kérdés
Házasság előtt állok egy Magyarországon élő amerikai állampolgárral. A közeljövőben szeretnénk kiköltözni. Kaphatok zöld kártyát úgy, ha nem egyszerre megyünk ki, mivel ő csak akkor jönne ki, amikor már találtam kint munkát. Tudom, hogy ha megkaptam a zöld kártyát, akkor bizonyos idő után meg kell kezdenem a kint tartózkodást, de feltétel az, hogy egyszerre kezdjük meg?

2013. júl. 7. 11:52
 1/5 anonim válasza:
Ugy tudom, hogy ha US allampolgarral hazasodik kulfoldi, akkor igen fontos az, hogy egyutt eljenek, tehat kozos legyen a cimuk. Mert ha nem igy van, akkor foltetelezhetik a hatosagok hogy csak kamu hazassag volt, zoldkartya megszerzese celjabol.
2013. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem érdekházasságról van szó. A címünk közös lenne, csak a feleségem eleinte nem tartózkodna ott folyamatosan. Az a kérdéses, hogy mennyire fogják figyelni, hogy az országban tartózkodik e.
2013. júl. 9. 00:16
 3/5 anonim válasza:

Figyelni nem fogjak valoszinuleg, de az interjun a nagykovetsegen majd rakerdeznek, es ha nem az igazsagot mondjatok es ez kiderul akkor baj van Ha tobb honap utan jon ki csak a parod utanad, akkor ez nem nez ki jol a hatosagok szemeben. Valahogy maskepp kene megoldani, a sajat erdeketekben, hogy semmikepp ne adjatok okot a kamu hazassag gyanujanak. Mert nekik az a dolguk, hogy ezeket kiszurjek - nekunk meg az hogy betartsuk a kovetelmenyeket.

En otthon hazasodtam US allampolgarral, Amerikaba valo kozos kiutazasunk utan kb. egy honappal kuldtek a zoldkartyat postan a cimunkre, de ez 1996-ban volt.

2013. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megkaphatod! Nem feltétel!
2013. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elözö vagyok. Még annyi, hogy persze hogy igazat mondjátok az interjún, de mindenki pénzböl él: elöször az egyik tartja el a másikat aki munkát keres, aztán fordítva. Ez teljesen normális. A követségesen is emberek ülnek!
2013. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!