Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Elég Dallasban 50 perc az...

Andris0985 kérdése:

Elég Dallasban 50 perc az átszállásra?

Figyelt kérdés

2013. szeptember 4.-én indulunk nyaralni Californiába 6-an. San Francisco-ba fogunk érkezni.

Az American Airlines honlapján vettünk repülőjegyeket, londoni és dallasi átszállással. Reggel 8:25-kor szállunk fel Budapestről és londoni idő szerint 10:05-kor szállunk le. Majd 11:55-kor szállunk fel Londonból és dallasi idő szerint 15:50-kor érkezünk. Elvileg lett volna 1 óra 40 percünk átszállni az SFO-ba induló gépre, de kaptunk egy üzenetet az AA-tól,hogy változott a menetrend és 16:40-kor indul a SFO-i gépünk. (Aranyosak nem???)

Elég lesz 50 perc az átszállásra?

Ha lekéssük, áttesznek minket a következő gépre ingyen?

Előre is köszönöm a válaszokat!!!



2013. júl. 17. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Egybe vetted az átszállásos jegyet, ha jól értem?

Mert akkor az American Airlines tudja mit csinál. Vagy eléritek a gépet, vagy ha nem, akkor átrak a következőre. Ha csak másnap van következő akkor szállást, ellátást is biztosítania kell.


Ha külön veszed a jegyet akkor a te kockázatod az ilyesmi, de így nem.

2013. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk 50 perc tényleg necces akármilyen átszállásra is, de ha a légitársaság így intézte akkor biztos tudja mit csinál.
2013. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, egyben vettük az átszállásos jegyeket az AA honlapján.

Remélem tényleg tudják, hogy mit csinálnak ezek amcsik.

Köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 17. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj. Mint írtam max. annyi kényelmetlenséged lehet, hogyha lekésed akkor várhatsz a következőre. Feltételezem, hogy azért ott napi több járat is van, tehát annyira hatalmas gond ekkor sincs.
2013. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en mar 40 perc alatt is szalltam at amerikan beluli jaratokon. A te helyzetedet az neheziti, hogy meg a bevandorlasi hivatalhoz is kell menned dallasban miutan leszalltal, illetve a poggyaszodat is fel kell venned.
2013. júl. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én felhívnám az AA-t jobb ezt előre tisztázni mert nincs isten hogy a bevándorlási hivatalon átmenj 40 perc alatt. Én még az 1:40-t is kockázatosnak érzem... hivatalosan 1:20 a minimum nemzetközi-USA átszállásra.
2013. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Felhívtam az AA-t és elismerték, hogy nem elég 50 perc az átszállásra Dallasban.

Úgyhogy áttettek minket egy London-SFO közvetlen járatra, ráfizetés nélkül. (és nagyon segítőkészek voltak)

Csak ajánlani tudom az AA-t!!!

Köszönöm a válaszokat!!!

2013. júl. 29. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!